• mike-verwurging

Weegtijden wedstrijdjudo


ZNK U15
17 maart 2019

Locatie:

Achter de Tuintjes

Adres:

kapittelstraat 15
5126 HA Gilze
Nederland

Route opGoogle Maps

weegtijden:

Speler

Gewicht

weegtijd

   

Laarakker, Rachael

-

52

kg

 08:15 - 09:15

   

Hout, Claudia

-

40

kg

 08:15 - 09:15

   

Kleinmoedig, Rochelle

+

63

kg

 08:15 - 09:15

   

Oudgaarden, Fleur

-

44

kg

 08:15 - 09:15

   
             

Schoormans, Jimmy

-

34

kg

10:45 - 11:45

   

Schoumacher, Ruben

-

38

kg

10:45 - 11:45

   

Dekkers, Thijs

-

34

kg

10:45 - 11:45

   
             

Beunis, Tygo

+

66

kg

12:45 - 13:45

   

Hendrikx, Jim

-

50

kg

12:45 - 13:45

   

 

LET OP !!!

Omdat er meestal vragen binnenkomen omtrent de bescheiden die gecontroleerd worden bij de weging, willen we voor de zekerheid de aandacht vragen voor de wedstrijdbepalingen, hoofdstuk 4.03, paragraaf 13 artikel 10.

Bij de weging worden de volgende bescheiden gecontroleerd en moeten in orde zijn bevonden: 

  1. JBN bondspaspoort:   
    • Moet volledig zijn ingevuld en zijn voorzien van een goedgelijkende pasfoto van de betreffende deelnemer.  
    • De vereiste classificatie/graad dient te zijn afgetekend door een daartoe bevoegde JBN-leerkracht respectievelijk door een districts graden commissie judo (DGCJ) of door de nationale graden commissie judo (NGJ). 
  2. Geldig bewijs van lidmaatschap van de JBN (de JBN pas). 
  3. Voor alle Nederlandse kampioenschappen en de voorselecties daarvan in de districten, alsmede voor het Nederlands kwalificatietoernooi dames / heren: Een geldig Nederlands paspoort of een geldige Nederlandse identiteitskaart.

De volledige reglementen zijn te vinden in het kenniscentrum van de JBN, te vinden via deze link.

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen of zijn er andere vragen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



NK U18
Den Haag

Programma
Vrijdagavond 8 maart
Optionele weging, dames en heren
19.00-20.00 uur

Zaterdag 9 maart
Heren: -55 kg, -60 kg, -66 kg, -73kg
Dames: -52 kg, -57 kg, -63 kg, -70 kg
Weging: 07.30 - 08.30 uur
Aanvang: 09.30 uur

Heren: -46 kg, -50 kg, -81 kg, -90 kg, +90 kg
Dames: -40 kg, -44 kg, -48 kg, +70 kg
Weging: 12.00 - 13.00 uur

Gereedhouden vanaf: 13.45 uur

Adres
Dit jaar vindt de NK -18 plaats in Sportcampus Zuiderpark, Mr. P. Droogleever Fortuynweg 22 (houd voor navigatie nr.69 aan!) in Den Haag.

Controle
Men dient zich met een geldig Nederlands paspoort of Europees Identiteitsbewijs van het Koninkrijk der Nederlanden te kunnen legitimeren.

Loting
De loting wordt ter plekke verricht door de wedstrijdorganisatie en na goedkeuring en afronding geplaatst op de JBN website.

Bijzonderheden
Alle judoka’s moeten zowel in witte als in blauwe judogi op de mat kunnen verschijnen.



OWB de Kroeven
10 maart

 

Locatie: Sporthal de Omganck
Adres:
Molensingel 38
4724 CR Wouw
Nederland
Route opGoogle Maps

 

        weegtijden :  
Heren Senioren Gijsel, Mike Man 65 kg 08:30 - 09:30  
Heren -18 Oetelaar, Vigo Man 59 kg 08:30 - 09:30  
Heren -18 Wijk, Ethan Man 65 kg 08:30 - 09:30  
Jongens -10 Diessen, Jim Man 37 kg 08:30 - 09:30  
           
Meisjes -15 Hout, Claudia Vrouw 41 kg 11:00 - 12:00  
           
Jongens -12 Boekweit, Tim Man 29 kg 11:15 - 12:15  
Jongens -12 Diessen, Max Man 37 kg 11:15 - 12:15  
Jongens -12 Pas, Bas Man 41 kg 11:15 - 12:15  
Jongens -12 Schoumacher, Jayden Man 29 kg 11:15 - 12:15  
           
Jongens -15 Beunis, Tygo Man 72 kg 12:15 - 13:30  
Jongens -15 Gool, Gijs Man 65 kg 12:15 - 13:30  
Jongens -15 Hendrikx, Jim Man 49 kg 12:15 - 13:30  
Jongens -15 Schepper, Rick Man 34 kg 12:15 - 13:30  
Jongens -15 Schoormans, Jimmy Man 33 kg 12:15 - 13:30  
Jongens -15 Schoumacher, Ruben Man 36 kg 12:15 - 13:30  
Jongens -15 Dekkers, Thijs Man 33 kg 12:15 - 13:30  

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



ANTWERP OPEN 2019
23/24 februari

Locatie:
Arenahal
​Arenaplein 1
2100 Deurne
​Antwerp en België

 

Weegtijden: klik hier

Zaterdag     
u18 weging start tijd
Ethan van Wijk 08.30u-09.15u 10.00u
Vigo van den Oetelaar 08.30u-09.15u 10.00u
Milou van Amelsvoort 12.30u-13.00u aansluitend
Zondag    
u21/+21 weging start tijd
Tess van Dooren 09.30u-10.00u 10.30u
Gati Gorchkhanov 10.30u-11.00u aansluitend

Controleer altijd of bovenstaande gegevens kloppen. Mocht er iets mis zijn dan hoor ik het graag.

Er is ook een mogelijkheid om de dag ervoor te wegen. mocht je hier gebruik van maken laat dit dan a.u.b. weten.

Alvast veel succes tijdens dit toernooi.



ZNK -18 en +18
17 februari

Locatie: Achter de Tuintjes
Adres:
kapittelstraat 15
5126 HA Gilze
Nederland
Route opGoogle Maps

 

Onderdeel

Speler

klasse

Weegtijd

Heren -18

Beunis, Tygo

-73

kg.

08:15 - 09:15

Heren -18

Breel, Jim

-55

kg.

08:15 - 09:15

Heren -18

Hendrikx, Jim

-50

kg.

08:15 - 09:15

Heren -18

Oetelaar, Vigo

-60

kg.

08:15 - 09:15

Heren -18

Wijk, Ethan

-66

kg.

08:15 - 09:15

Dames -18

Amelsvoort, Milou

-57

kg.

08:15 - 09:15

         

Heren O18

Gijsel, Mike

-66

kg.

12:00 - 13:15

Heren O18

Gorchkanov, Gati

-73

kg.

12:00 - 13:15

Heren O18

Jansen, Sam

-81

kg.

12:00 - 13:15

Heren O18

Roovers, Paul

-81

kg.

12:00 - 13:15

Dames O18

Boxtel, Cassidy

o78

kg.

12:00 - 13:15

Dames O18

Dooren, Tess

-78

kg.

12:00 - 13:15

Controleer altijd zelf bovenstaande gegevens -18 hier en +18 hier. Mocht er iets niet kloppen laat dit dan z.s.m. weten met een mail naar judo@janderooy.nl

!!!LET OP!!!
Neem je judopaspoort en ID bewijs mee!

alvast veel succes op dit toernooi.



Sprokkeltoernooi 

 

Locatie: Den Butter      Route op Google Maps

Adres: 

Hannie Schaftlaan 20

5122 LH Rijen

Nederland

 

Voor de weegtijden klik hier

Onderdeel

Speler

Geslacht

 

 

 

weegtijd

Jongens -15

Beunis, Tygo

Man

-

73

kg.

07:45 - 09:00

Jongens -15

Gool, Gijs

Man

-

66

kg.

07:45 - 09:00

Jongens -15

Hendrikx, Jim

Man

-

50

kg.

07:45 - 09:00

Jongens -15

Iersel, Stan

Man

-

38

kg.

07:45 - 09:00

Jongens -15

Kroon, Siem

Man

-

50

kg.

07:45 - 09:00

Jongens -15

Schepper, Rick

Man

-

34

kg.

07:45 - 09:00

Jongens -15

Schoormans, Jimmy

Man

-

34

kg.

07:45 - 09:00

Jongens -15

Schoumacher, Ruben

Man

-

38

kg.

07:45 - 09:00

Jongens -15

Thijs Dekkers

Man

-

34

kg.

07:45 - 09:00

 

 

 

 

 

 

 

Meisjes -10

Engelen, Maud

Vrouw

-

32

kg.

09:00 - 10:15

 

 

 

 

 

 

 

Jongens -10

Diessen, Jim

Man

-

38

kg.

10:45 - 12:00

Meisjes -15

Hout, Claudia

Vrouw

-

44

kg.

10:45 - 12:00

Meisjes -15

Oudgaarden, Fleur

Vrouw

-

44

kg.

10:45 - 12:00

Meisjes -15

Zandbergen, Zoe

Vrouw

-

44

kg.

10:45 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

Heren -18

Jansen, Max

Man

-

60

kg.

12:45 - 14:00

Heren -18

Oetelaar, Vigo

Man

-

60

kg.

12:45 - 14:00

Heren -18

Wijk, Ethan

Man

-

66

kg.

12:45 - 14:00

Jongens -12

Boekweit, Tim

Man

-

30

kg.

12:45 - 14:00

Jongens -12

Diessen, Max

Man

-

38

kg.

12:45 - 14:00

Jongens -12

Engelen, Leo

Man

-

30

kg.

12:45 - 14:00

Jongens -12

Pas, Bas

Man

-

42

kg.

12:45 - 14:00

Jongens -12

Schoumacher, Jayden

Man

-

30

kg.

12:45 - 14:00

Jongens -12

Verhoeven, Pelle

Man

-

34

kg.

12:45 - 14:00

Veel succes op dit toernooi. 

 

 

 



De Deborah Gravenstijn Classic
2 februari

Samen met het district van Judobond Nederland en JCR judo is besloten om de Deborah Gravenstijn Classic in twee delen op te knippen. De meisjes van vier tot en met acht jaar komen in de WION-hal in Rotterdam van 10.00 uur tot 12.30 uur in actie. De meisjes van negen tot en met twaalf jaar, inclusief Visio en Mytylschool De Brug komen van 14.00 tot 16.30 uur in actie.

Nieuw in het programma is een persconferentie waarin de kinderen Deborah Gravenstijn, maar ook de judoka’s die haar komen steunen bij het geven van de clinic vragen kunnen worden gesteld. De andere onderdelen zijn de voorstelling van de meisjes per judoclub, warming-up, clinic, wedstrijden en medailleceremonie.

Net als in de voorgaanden twee jaren krijgen alle deelnemers een roze band bij aanmelding en een roze suikerspin. Het roze judopak van Matsuru mag worden gedragen. Nieuw is dat alleen coaches nog beneden op de mat mogen met een speciale coachkaart. Ouders en familie moeten voor het overzicht in de zaal in de kantine of op de tribune plaats nemen.  Bovendien wil Rotterdamse Sporticonen daarmee extra druk voor de kinderen bij het beleven van hun sport wegnemen.

Locatie: Wion-hal
Adres:
Max Planck plaats 300
3068 ZH Rotterdam
Nederland
Route opGoogle Maps

 

Groep 1      
Sara Noteboom 18-8-2011    
Maud Engelen 11-6-2011    
Bregje Stokkermans 13-1-2011    
       
Groep 2      
Anneke de Kluis 15-10-2009    
Malia Gabriels 9-12-2009    
Yana Bertens 17-12-2008    
Amber Rose van Iersel 30-11-2008    
Veronique van Engelen 17-8-2007    
Janiek de Kluis 5-6-2007    

!!! Controleer zelf altijd de gegevens hierboven !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Wat mee te nemen:
-          Een judo tas met daarin een judopak + band.
-          Slippers.
-          Een bidon gevuld met water of lichte limonade (voor tussen de wedstrijden door).
-          Elastiek (extra) om je haar bij elkaar te doen.
-          Goede zin.

Zorg ervoor dat jullie op tijd aanwezig zijn. Als je net voor de aanvang alles nog moet regelen neemt dit extra stress mee en waarschijnlijk zijn de kinderen en mogelijk ouders al zenuwachtig genoeg. Als de wedstrijden klaar zijn moeten ze vaak nog even wachten op de prijsuitreiking.

Alvast veel succes tijdens dit toernooi!



JKT Kruikentoernooi
3 februari

 

Locatie: Sporthal Dongewijk
Adres:
Dongewijkdreef 40
5045 NH Tilburg
Nederland
Route opGoogle Maps
Weegsessie 1 =  08.00 - 08.45 uur      
Weegsessie 2 =  09.30- 10.15 uur      
Weegsessie 3 =  11.30 - 12.15 uur      
Weegsessie 4 =  13.00 - 14.00 uur      
         
Naam Judoka Weegsessie      
Daniël Spermon 1      
Leo Engelen 1      
         
Joep de Rooij 3      
Lucas Spermon 3      
Valentijn van Engelen 3      
         
Gijs van Gool 4      
Maud Engelen 4      
Pepijn Gabriël 4      

!!! Controleer zelf altijd de gegevens hierboven !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Wat mee te nemen:
-          Een judo tas met daarin een judopak + band.
-          Slippers.
-          Een bidon gevuld met water of lichte limonade (voor tussen de wedstrijden door).
-          Elastiek (extra) om je haar bij elkaar te doen.
-          Goede zin.

Lidmaatschap JBN:
Sommige van jullie zijn maar net lid van de Judo Bond Nederland, om deel te mogen nemen aan dit toernooi moet je lid zijn. Neem een bewijs mee, desnoods een mail van de JBN, dat je lid bent van de judobond.

Zorg ervoor dat jullie op tijd aanwezig zijn. Als je net voor het einde van de weging alles nog moet regelen neemt dit extra stress mee en waarschijnlijk zijn de kinderen en mogelijk ouders al zenuwachtig genoeg. Na de weging kunnen de judoka's naar de zaal en de ouders naar de tribune. Een coach van Jan de Rooy is aanwezig en vangt ze op in de zaal. Als de wedstrijden klaar zijn moeten ze vaak nog even wachten op de prijsuitreiking.

Alvast veel succes tijdens dit toernooi!



Langstraat Toernooi Kaatsheuvel
27 januari 2019

Locatie: Sporthal de Werft
Adres:
Huijgenstraat 73
Kaatsheuvel
Nederland
Route opGoogle Maps

Weegtijden:

Weegtijd van 10:30 tot 11:00

Leo

Engelen

29 kg

2009

5e kyu

Jongens 2008 / 2009

27/30 kg

Daniël

Spermon

24 kg

2008

4e kyu

Jongens 2008 / 2009

24/27 kg

Weegtijd van 12:00 tot 12:30

Maud

Engelen

29 kg

2011

5e kyu

Meisjes 2010 / 2011

28/32 kg

Anneke

de Kluis

36 kg

2009

4e kyu

Meisjes 2008 / 2009

36/40 kg

Weegtijd van 13:30 tot 14:00

Valentijn

van Engelen

27 kg

2011

5e kyu

Jongens 2010 / 2011

27/30 kg

Joep

de Rooij

28 kg

2010

5e kyu

Jongens 2010 / 2011

27/30 kg

Thomas

Ruts

40 kg

2010

5e kyu

Jongens 2010 / 2011

38/42 kg

Lucas

Spermon

30 kg

2010

5e kyu

Jongens 2010 / 2011

30/34 kg

!!! Controleer zelf altijd de gegevens hierboven !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



JBN toernooi Gemert 2019

 

Locatie: Sportcentrum Molenbroek
Adres:
Sportlaan 5
5421 SK Gemert
Nederland
Route opGoogle Maps

 

Weegtijden:

Heren -21 Gijsel, Mike -66 kg. 08:00 - 08:45
Dames -18 Amelsvoort, Milou -57 kg. 08:00 - 08:45
Jongens -10 Diessen, Jim -38 kg. 08:00 - 08:45
         
Jongens -15 Schoormans, Jimmy -34 kg. 10:00 - 11:15
Jongens -15 Schoumacher, Ruben -38 kg. 10:00 - 11:15
         
Jongens -12 Boekweit, Tim -30 kg. 11:00 - 12:00
Jongens -12 Gabriël, Pepijn -30 kg. 11:00 - 12:00
         
Jongens -12 Diessen, Max -34 kg. 12:15 - 13:00
Jongens -12 Pas, Rens -34 kg. 12:15 - 13:00
Jongens -12 verhoeven Pelle -34 kg. 12:15 - 13:00
Jongens -15 Hendrikx, Jim -50 kg. 12:15 - 13:00
         
Meisjes -15 Oudgaarden, Fleur -44 kg. 13:15 - 14:00
         
Heren -18 Wijk, Ethan -66 kg. 14:00 - 15:00
Jongens -12 Pas, Bas -42 kg. 14:00 - 15:00
Jongens -12 Schoumacher, Jayden -30 kg. 14:00 - 15:00

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 

 

 

 



Matsuru Dutch Open ESPOIR
12, 13 januari 2019

Locatie: Indoor Sportcentrum Eindhoven
Adres:
Bram van Venemanlaan 1
5644 HV Eindhoven
Nederland
Route opGoogle Maps


 

Weegtijden:

 

 

 

 

 

 

 

Deelnemers: 

Zaterdag      
Onderdeel Speler   weegtijd:
Men -18 Oetelaar, Vigo -55kg. 07.30-08.45
Men -18 Wijk, Ethan -66kg. 07.30-08.45
       
Women -18 Amelsvoort, Milou -57kg. 10.30-11.45
       
Women -15 Hout, Claudia -40kg. 11.30-12.45
Women -15 Oudgaarden, Fleur -44kg. 11.30-12.45
       
Zondag      
Onderdeel Speler   weegtijd:
Men -21 Gorchkanov, Gati -73kg. 07.30-08.45
Men -21 Klijsen, Vince -90kg. 07.30-08.45
Men -21 Watson, Keightley +100kg. 07.30-08.45
       
Men -15 Hendrikx, Jim -46kg. 09.00-10.15
Men -15 Schoormans, Jimmy -34kg. 09.00-10.15

Er is ook een mogelijk om de dag ervoor te wegen, zie afbeelding hierboven. Mocht je daar gebruik van maken, laat dit dan aub even weten!

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 



Open twents judokampioenschap

 

Locatie: Sporthal Diekman
Adres:
J.J.van Deinselaan 22
7541 BR Enschede
Nederland
Route opGoogle Maps

Er wordt gewerkt met een open weging. Hou de eindtijd dus goed in de gaten!!

 Vrijdag 14 december
Alle categorieën -17 jaar van 18.30 - 20.00 uur
ZATERDAG 15 december
Let op: weging judoka eerste blok vanaf 7.30; overige vanaf 9.00 uur
Categorie Gewichtsklassen Einde weging
Heren -17 jaar -55, -60, -66 & -73 kg 8.15 uur
Heren -17 jaar -81 kg 11.00 uur
Dames -17 jaar -57 & -63 kg 11.00 uur
Heren -17 jaar -46, -50, -90 & +90 kg 12.00 uur
Dames -17 jaar Alle overige gewichtsklassen 13.00 uur
ZONDAG 16 december
Let op: weging judoka eerste blok vanaf 7.30; overige vanaf 9.00 uur
Categorie Gewichtsklassen Einde weging
Heren -15 jaar -42, -46 & -50 kg 8.15 uur
Heren -15 jaar Alle overige gewichtsklassen 9.45 uur
Dames -15 jaar Alle gewichtsklassen 12.30 uur
Heren senioren Alle gewichtsklassen 13.00 uur
Dames senioren Alle gewichtsklassen 13.30 uur
Dames -10 jaar Alle gewichtsklassen 8.15 uur
Dames -12 jaar Alle gewichtsklassen 8.15 uur
Heren -10 jaar -24 kg 10.00 uur
Heren -10 jaar -27 & -30 kg 11.00 uur
Heren -10 jaar -34 kg 12.30 uur
Heren -10 jaar -38 kg & +38 kg (max 45,6 kg) 14.30 uur
Heren -12 jaar -27, -30 & -34 kg 10.00 uur
Heren -12 jaar -38 kg 12.30 uur
Heren -12 jaar -42 kg 13.30 uur
Heren -12 jaar -46, -50 & +50 kg (max 62,6 kg) 14.30 uur

 

Deelnemers:

 

Zaterdag :   weegtijd einde weging
Oetelaar, Vigo -55kg. 7.30 uur 8.15 uur
Wijk, Ethan -66kg. 7.30 uur 8.15 uur
Amelsvoort, Milou -57kg. 9.00 uur 11.00 uur
       
Zondag :   weegtijd einde weging
Hendrikx, Jim -46kg. 7.30 uur 8.15 uur
Beunis, Tygo +66kg. 9.00 uur 9.45 uur
Schoormans, Jimmy -34kg. 9.00 uur 9.45 uur
Boekweit, Tim -30kg. 9.00 uur 11.00 uur
Pas, Rens -34kg. 9.00 uur 12.30 uur
Hout, Claudia -40kg. 9.00 uur 12.30 uur
Oudgaarden, Fleur -44kg. 9.00 uur 12.30 uur
Gorchkanov, Gati -73kg. 9.00 uur 13.00 uur
Pas, Bas -42kg. 9.00 uur 13.30 uur

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 

 

 



KINGS cup
1 december

Locatie: Sportcentrum Drachten
Adres:
Leerweg 3,
9202 Drachten
Nederland
Route opGoogle Maps
Poule j6 Mat  1 Weegtijd  7.30  Aanvang  9.00  Gewichtkl.      -34 Kg.   Rens       van der Pas                          

Poule j8 Mat  1 Weegtijd 11.30  Aanvang 13.00  Gewichtkl.      -42 Kg.   Bas        van der Pas                          

Poule j26 Mat  2 Weegtijd 11.30  Aanvang 13.00  Gewichtkl.     -34 Kg.  Jimmy      Schoormans                           

Poule j38 Mat  2 Weegtijd 11.30  Aanvang 13.00  Gewichtkl.     +66 Kg.  Tygo       Beunis                               

Poule m14 Mat  4 Weegtijd 13.20  Aanvang 14.50  Gewichtkl.      -44 Kg.  Fleur      van Oudgaarden 

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier of hierboven!!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



Beek en Donk
25 november 2018

Locatie: Sporthal d'n Ekker
Adres:
Muzenlaan 2a
5741 NS Beek en Donk
Nederland
Route op Google Maps

 

Naam  Gewichts klasse  Leeftijd klasse  Poulnr  weegblok weegtijd  
Fleur van Oudgaarden  40 tot 44 Kg  2004 t/m 2006  Lk-4  1 08:15 - 09:00  
Jayden Schoumacher  27 tot 30 Kg  2009 t/m 2010  Bk-4  1 08:15 - 09:00  
Tim Boekweit  27 tot 30 Kg  2009 t/m 2010  Bk-4  1 08:15 - 09:00  
Milou van Amelsvoort  52 tot 57 Kg  2001 t/m 2003  Mk-5  1 08:15 - 09:00  
Claudia van den Hout  36 tot 40 Kg  2004 t/m 2006  Lk-3  1 08:15 - 09:00  
             
Rens van der Pas  30 tot 34 Kg  2009 t/m 2010  Bk-5  2 09:45 - 10:30  
Jim Hendrikx  42 tot 46 Kg  2004 t/m 2006  Dk-4  2 09:45 - 10:30  
Rick de Schepper  27 tot 30 Kg  2007 t/m 2008  Ck-3  2 09:45 - 10:30  
Jim van Diessen  30 tot 34 Kg  2009 t/m 2010  Bk-5  2 09:45 - 10:30  
Jimmy Schoormans  tot 34 Kg  2004 t/m 2006  Dk-1  2 09:45 - 10:30  
Max van Diessen  30 tot 34 Kg  2007 t/m 2008  Ck-4  2 09:45 - 10:30  
             
Vigo van den Oetelaar  50 tot 55 Kg  2004 t/m 2006  Dk-6 3 11:30 - 12:00  
Tommy Korzaan  38 tot 42 Kg  2007 t/m 2008  Ck-6  3 11:30 - 12:00  
Bas van der Pas  38 tot 42 Kg  2007 t/m 2008  Ck-6  3 11:30 - 12:00  
Max Jansen  55 tot 60 Kg  2004 t/m 2006  Dk-7  3 11:30 - 12:00  
Ruben Schoumacher  34 tot 38 Kg  2007 t/m 2008  Ck-5  3 11:30 - 12:00  
             
Ethan van Wijk  60 tot 66 Kg  2001 t/m 2003  Ek-5  4 12:45 - 13:15  

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier of hieronder!!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 

Indien je te zwaar weegt, geef dit zo spoedig mogelijk door, dit om te voorkomen dat je op de wedstrijddag lang moet wachten, dit door de verticale planning. kom altijd op de in de weeglijst overzicht gegeven tijd om uitsluiting te voorkomen. indien je lichter weegt en er is een klasse in dit lagere gewicht en de weging is eerder dan je oorspronkelijke weging kom dan naar de vroegere weging (nooit naar een latere weging gaan!!!) 
Wegings tijden: 
Definitief
Weging 1: 8:15 tot 9:00 uur

Weging 2: 9:45 tot 10:30 uur

Weging 3: 11:30 tot 12:00 uur

Weging 4: 12:45 tot 13:15 uur
 

 

weging Poul geboortejaar weegtijd klasse geslacht
Weging 1 Ak-2 2011-2012 08:15-09:00 18, -21 Kg heren
Weging 1 Ak-3 2011-2012 08:15-09:00 21, -24 Kg heren
Weging 1 Ak-4 2011-2012 08:15-09:00 24, -27 Kg heren
Weging 1 Ak-5 2011-2012 08:15-09:00 27, -30 Kg heren
Weging 1 Bk-2 2009-2010 08:15-09:00 21, -24 Kg heren
Weging 1 Bk-3 2009-2010 08:15-09:00 24, -27 Kg heren
Weging 1 Bk-4 2009-2010 08:15-09:00 27, -30 Kg heren
Weging 1 Fk-5 1998-2000 08:15-09:00 73, -81 Kg heren
Weging 1 Gk-6 1919-1997 08:15-09:00 90, -100 Kg heren
Weging 1 Jk-5 2009-2010 08:15-09:00 28, -32 Kg dames
Weging 1 Lk-2 2004-2006 08:15-09:00 32, -36 Kg dames
Weging 1 Lk-3 2004-2006 08:15-09:00 36, -40 Kg dames
Weging 1 Lk-4 2004-2006 08:15-09:00 40, -44 Kg dames
Weging 1 Mk-4 2001-2003 08:15-09:00 48, -52 Kg dames
Weging 1 Mk-5 2001-2003 08:15-09:00 52, -57 Kg dames
Weging 1 Mk-6 2001-2003 08:15-09:00 57, -63 Kg dames
Weging 1 Mk-7 2001-2003 08:15-09:00 63, -70 Kg dames
Weging 2 Bk-5 2009-2010 09:45-10:30 30, -34 Kg heren
Weging 2 Ck-2 2007-2008 09:45-10:30 24, -27 Kg heren
Weging 2 Ck-3 2007-2008 09:45-10:30 27, -30 Kg heren
Weging 2 Ck-4 2007-2008 09:45-10:30 30, -34 Kg heren
Weging 2 Dk-1 2004-2006 09:45-10:30 -34 Kg heren
Weging 2 Dk-2 2004-2006 09:45-10:30 34, -38 Kg heren
Weging 2 Dk-3 2004-2006 09:45-10:30 38, -42 Kg heren
Weging 2 Dk-4 2004-2006 09:45-10:30 42, -46 Kg heren
Weging 2 Jk-6 2009-2010 09:45-10:30 32, -36 Kg dames
Weging 2 Lk-5 2004-2006 09:45-10:30 44, -48 Kg dames
Weging 2 Lk-6 2004-2006 09:45-10:30 48, -52 Kg dames
Weging 2 Lk-7 2004-2006 09:45-10:30 52, -57 Kg dames
Weging 2 Lk-8 2004-2006 09:45-10:30 57, -63 Kg dames
Weging 3 Bk-6 2009-2010 11:30-12:00 34, -38 Kg heren
Weging 3 Ck-5 2007-2008 11:30-12:00 34, -38 Kg heren
Weging 3 Ck-6 2007-2008 11:30-12:00 38, -42 Kg heren
Weging 3 Dk-5 2004-2006 11:30-12:00 46, -50 Kg heren
Weging 3 Dk-6 2004-2006 11:30-12:00 50, -55 Kg heren
Weging 3 Dk-7 2004-2006 11:30-12:00 55, -60 Kg heren
Weging 3 Dk-8 2004-2006 11:30-12:00 60, -66 Kg heren
Weging 3 Dk-9 2004-2006 11:30-12:00 66+ Kg heren
Weging 3 Kk-3 2007-2008 11:30-12:00 25, -28 Kg dames
Weging 3 Kk-4 2007-2008 11:30-12:00 28, -32 Kg dames
Weging 4 Bk-8 2009-2010 12:45-13:15 42+ Kg heren
Weging 4 Ck-7 2007-2008 12:45-13:15 42, -46 Kg heren
Weging 4 Ck-8 2007-2008 12:45-13:15 46, -50 Kg heren
Weging 4 Ck-9 2007-2008 12:45-13:15 50+ Kg heren
Weging 4 Ek-3 2001-2003 12:45-13:15 50, -55 Kg heren
Weging 4 Ek-4 2001-2003 12:45-13:15 55, -60 Kg heren
Weging 4 Ek-5 2001-2003 12:45-13:15 60, -66 Kg heren
Weging 4 Ek-6 2001-2003 12:45-13:15 66, -73 Kg heren
Weging 4 Kk-5 2007-2008 12:45-13:15 32, -36 Kg dames
Weging 4 Kk-6 2007-2008 12:45-13:15 36, -40 Kg dames
Weging 4 Kk-7 2007-2008 12:45-13:15 40, -44 Kg dames

 



Adidas IRJT 2018
10, 11 november

Locatie: Sportcampus Zuiderpark
Adres:
Mr. P. Droogleever Fortuynweg 22
2533 SR Den Haag
Nederland
Route opGoogle Maps
Zaterdag        
Onderdeel Speler Klasse Weegtijd Aanvang
Jongens -15 Schoormans, Jimmy -34kg. 7:15u-8:00u 9:00u
Dames -15 Oudgaarden, Fleur -44kg. 9:30u-10:15u 11.00u
Dames laatste jaars -18 en -21 Dooren, Tess -70kg. 17:00u-18:00u 18:45u
         
Zondag        
Onderdeel Speler Klasse Weegtijd Aanvang
Heren -17 (meetmoment 2019) Wijk, Ethan -66kg. 7:15u-8:00u 9:00u
Dames -17 (meetmoment 2019) Amelsvoort, Milou -57kg. 7:15u-8:00u 9:00u
Heren -17 (meetmoment 2019) Oetelaar, Vigo -55kg. 12:15u-13:00u 13:45u

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!



Open Bredase Kampioenschappen
4 novemeber

Locatie: Gemeentelijk Sportcentrum Breda "De Scharen"
Adres:
Topaasstraat 13
4817HA Breda
Nederland
Route op Google Maps

 

Onderdeel Speler weegtijd aanvangstijd
Meisjes -15 Hout, Claudia 8.15u-9.00u 9.20u
       
Jongens -10 Boekweit, Tim 9.10u-9.55u 10.15u
Jongens -10 Diessen, Jim 9.10u-9.55u 10.15u
Jongens -10 Gabriël, Pepijn 9.10u-9.55u 10.15u
Jongens -10 Pas, Rens 9.10u-9.55u 10.15u
Jongens -10 Schoumacher, Jayden 9.10u-9.55u 10.15u
       
Jongens -12 Diessen, Max 11.00u-12.00u 12.20u
Jongens -12 Gool, Gijs 11.00u-12.00u 12.20u
Jongens -12 Pas, Bas 11.00u-12.00u 12.20u
Jongens -12 Schepper, Rick 11.00u-12.00u 12.20u
Jongens -12 Schoumacher, Ruben 11.00u-12.00u 12.20u
Jongens -12 Verhoeven, Pelle 11.00u-12.00u 12.20u
       
Jongens -15 Iersel, Stan 11.20u-12.20u 12.40u
Jongens -15 Jansen, Max 11.20u-12.20u 12.40u
Jongens -15 Kort, Max 11.20u-12.20u 12.40u
Jongens -15 Oetelaar, Vigo 11.20u-12.20u 12.40u
Jongens -15 Schoormans, Jimmy 11.20u-12.20u 12.40u

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 



Open Zeeuwse 2018
3 november

Locatie: Sporthal Baskensburg
Adres:
President Rooseveltlaan 733
4383 BG Vlissingen
Nederland

Route op Google Maps

Onderdeel Speler Weegtijd Aanvang
Heren -23 Gorchkanov, Gati 8.00 – 8.45 9.30
Meisjes -15 Hout, Claudia 8.00 – 8.45 9.30
Meisjes -15 Oudgaarden, Fleur 8.00 – 8.45 9.30
       
Dames -18 Amelsvoort, Milou 9.00 – 10.00 10.30
Jongens -12 Pas, Bas 9.00 – 10.00 10.30
       
Jongens -15 Breel, Jim 11.00 – 12.00 13.00
Jongens -15 Hendrikx, Jim 11.00 – 12.00 13.00
Jongens -15 Oetelaar, Vigo 11.00 – 12.00 13.00
Jongens -15 Schoormans, Jimmy 11.00 – 12.00 13.00
       
Heren -18 Gijsel, Mike 13.00 – 14.00 14.30
Heren -18 Wijk, Ethan 13.00 – 14.00 14.30
Jongens -10 Boekweit, Tim 13.00 – 14.00 14.30
Jongens -10 Pas, Rens 13.00 – 14.00 14.30

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



Klompen toernooi
27, 28 oktober


 

Locatie: Sporthal “De Streepen”   Route op Google Maps
Adres: Laan van Henkenshage 5    
  5492BN Sint-Oedenrode    
  Nederland    
       
zaterdag   weegtijd aanvang
Jongens -12 Diessen, Max 08.00u-09.00u 09.30u
Jongens -12 Pas, Bas 08.00u-09.00u 09.30u
Jongens -12 Schepper, Rick 08.00u-09.00u 09.30u
Jongens -12 Ruben Schoumacher 08.00u-09.00u 09.30u
       
Jongens -10 Boekweit, Tim 09.50u-10.50u 11.20u
Jongens -10 Diessen, Jim 09.50u-10.50u 11.20u
Jongens -10 Pas, Rens 09.50u-10.50u 11.20u
Jongens -10 Jayden Schoumacher   09.50u-10.50u 11.20u
       
zondag   weegtijd aanvang
Heren -21 Gorchkanov, Gati 08.00u-09.00u 09.30u
Dames -18 Amelsvoort, Milou 08.00u-09.00u 09.30u
       
Heren -18 Gijsel, Mike 09.00u-10.00u 10.30u
       
Jongens -15 Breel, Jim 10.30u-11.30u 12.00u
Jongens -15 Hendrikx, Jim 10.30u-11.30u 12.00u
Jongens -15 Kroon, Siem 10.30u-11.30u 12.00u
Jongens -15 Schoormans, Jimmy 10.30u-11.30u 12.00u
       
Jongens -15 Jansen, Max 13.00u-14.00u 14.30u
Jongens -15 Oetelaar, Vigo 13.00u-14.00u 14.30u
Meisjes -15 Hout, Claudia 13.00u-14.00u 14.30u
Meisjes -15 Oudgaarden, Fleur 13.00u-14.00u 14.30u
       
       
let op:      
Coaches met coachkaart mogen in de zaal indien zij gymschoenen met schone,
witte zolen dragen. Wie zich niet aan deze voorwaarden houdt, zal uit de zaal worden verwijderd.

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



ZNK jeugd
zondag 14 oktober

Locatie: Sporthal Achter de tuintjes
Adres:
kapittelstraat 15
5126HA Gilze
Nederland
Route op Google Maps

 

Weegtijden

 


 

Onderdeel Speler   Weging    
Jongens -10 Boekweit, Tim -30 kg. 08.15 – 09.15    
Jongens -10 Pas, Rens -34 kg. 08.15 – 09.15    
Jongens -10 Schoumacher, Jayden -30 kg. 08.15 – 09.15    
           
Jongens -12 Gool, Gijs +50 kg. 12.00 – 13.00    
Jongens -12 Loo, Jochem -30 kg. 12.00 – 13.00    
Jongens -12 Pas, Bas -42 kg. 12.00 – 13.00    
Jongens -12 Schepper, Rick -30 kg. 12.00 – 13.00    
Jongens -12 Verhoeven, Pelle -34 kg. 12.00 – 13.00    
Jongens -12 Schoumacher, Ruben -38 kg. 12.00 – 13.00    
           
Meisjes -12 Bekkers, Meike -28 kg. 12.00 – 13.00    
Meisjes -12 Engelen, Veronique +48 kg. 12.00 – 13.00    

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



Open Nijmeegse Kampioenschappen
Zaterdag 13 oktober

Locatie: De Triangel        
Adres: Griftdijk Noord 9 Route op Google Maps      
6663 AA Nijmegen        
Nederland        

 


 


 

Onderdeel Speler Geslacht Gewicht Weging Aanvang    
Dames -17 Amelsvoort, Milou Vrouw -57kg. 08:00-08:30 09:00    
Meisjes -14 Hout, Claudia Vrouw -40kg. 08:00-08:30 09:00    
Meisjes -14 Kleinmoedig, Rochelle Vrouw -63kg. 08:00-08:30 09:00    
Meisjes -14 Oudgaarden, Fleur Vrouw -44kg. 08:00-08:30 09:00    
               
Heren Senioren Gijsel, Mike Man -66kg. 10:45-11:15  11:45    
Jongens -14 Schoormans, Jimmy Man -34kg. 10:45-11:15  11:45    
               
Heren -17 Oetelaar, Vigo Man -55kg. 11:45-12:15 12:45    
               
Jongens -10 Pas, Rens Man -34kg. 12:45-13:15 13:45    
Jongens -14 Hendrikx, Jim Man -46kg. 12:45-13:15 13:45    
               
Jongens -12 Schepper, Rick Man -30kg. 14:30-15:00 15:30    
               
Heren -17 Wijk, Ethan Man -66kg. 15:30-16:00 16:30    
Jongens -12 Pas, Bas Man -42kg. 15:30-16:00 16:30    

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



Amerhaltoernooi Made
7 oktober 2018

 

Locatie:          Route op Google Maps
Amerhal 
Lignestraat 58
4921EV Made

Controleer de gegevens hieronder. Mocht er iets niet kloppen laat dit dan z.s.m. weten. Vooral de judoka’s -12 en -15 let goed op je gewicht. Mocht je in een andere gewichtsklasse vallen, kan het ook zijn dat je weegtijd anders is.

Deelnemers:

Onderdeel

Speler

Weegtijd

Heren -21

Gorchkanov, Gati

7:45 - 8:30 uur

Jongens -12

Verhoeven, Pelle

7:45 - 8:30 uur

Jongens -12

Schoumacher, Ruben

7:45 - 8:30 uur

Jongens -12

Pas, Bas

7:45 - 8:30 uur

Meisjes -15

Hout, Claudia

7:45 - 8:30 uur

Meisjes -15

Oudgaarden, Fleur

7:45 - 8:30 uur

     

Dames -18

Amelsvoort, Milou

9:00 - 10:30 uur

Heren -18

Wijk, Ethan

9:00 - 10:30 uur

     

Jongens -10

Boekweit, Tim

11:15 - 12:30 uur

Jongens -10

Kemmeren, Dylano

11:15 - 12:30 uur

Jongens -10

Shoumacher, Jayden

11:15 - 12:30 uur

Jongens -10

Pas, Rens

11:15 - 12:30 uur

Jongens -15

Hendrikx, Jim

11:15 - 12:30 uur

Jongens -15

Schoormans, Jimmy

11:15 - 12:30 uur

     

Jongens -15

Breel, Jim

13:30 - 14:45 uur

Jongens -15

Jansen, Max

13:30 - 14:45 uur

Jongens -15

Oetelaar, Vigo

13:30 - 14:45 uur

Meisjes -12

Engelen, Veronique

13:30 - 14:45 uur

Meisjes -12

Zandbergen, Zoe

13:30 - 14:45 uur

 

Programma:

8:45 uur: Opening toernooi en voorstellen scheidsrechters
9:00 uur: Aanvang wedstrijden

Blok 1:
Jongens/heren: -12 (-27kg, -30kg, -34kg, -38kg,-42kg), -21
Meisjes: -15
Aanvang weging: 7:45 - 8:30 uur
Aanvang wedstrijden: 9:00 uur

Blok 2:
Jongens/heren:           -8, -12 (-46kg,-50kg,+50kg), -18
Meisjes/dames:           -18 en -8
Aanvang weging: 9:00 - 10:30 uur
Aanvang wedstrijden: 11:00 u

Blok 3:
Jongens:                     -10, -15 (-34kg, -38kg, -42kg, -46kg)
Meisjes/ dames:          -
Aanvang weging: 11:15 - 12:30 uur
Aanvang wedstrijden: 13:15 uur

Blok 4:
Jongens:                     -15 (-50kg, -55kg,-60kg, -66kg, +66kg)
Meisjes/ dames:          -10, -12, -21
Aanvang weging: 13:30 - 14:45 uur
Aanvang wedstrijden: 15:15

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!


Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 


Bushi Arnhem 2018
zaterdag 15 september

 

Locatie: Sportcentrum Valkenhuizen
Adres:
Beukenlaan 15
6823 MA Arnhem
Nederland

Route op Google Maps

Onderdeel Speler Geslacht Weegtijden    
           
Dames -18 Amelsvoort, Milou Vrouw 07:30 - 08:15    
Jongens -10 Boekweit, Tim Man 07:30 - 08:15    
Jongens -10 vd Pas, Rens Man 07:30 - 08:15    
Meisjes -15 Hout, Claudia Vrouw 07:30 - 08:15    
Meisjes -15 Oudgaarden, Fleur Vrouw 07:30 - 08:15    
           
jongesn -12 vd Pas, Bas man 09:30 - 10:15    
jongesn -12 de Schepper, Rick man 09:30 - 10:15    
Heren -18 Gijsel, Mike Man 09:30 - 10:15    
           
Heren -18 Wijk, Ethan Man 12:00 - 12:45    
           
Jongens -15 Hendrikx, Jim Man 14:00 - 14:45    
Jongens -15 Jansen, Max Man 14:00 - 14:45    
Jongens -15 Schoormans, Jimmy Man 14:00 - 14:45    

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!


Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!



 

Nieuws

  • Early Bird RPM

    Op vrijdag 29 maart houden wij een Early Bird RPM training!

    Lees meer
  • Nieuw: Grit Athletic HIIT training!

    De populariteit van HIIT training blijft stijgen. Snelle resultaten...

    Lees meer
Meer nieuws
  • Frans van Gils

    "De gevarieerde toestellen van de Milon Cirkel zijn een leuke uitdaging en ik kan er mijn conditie lekker mee op peil houden"

    Frans van Gils
  • Trees van Rijswijk

    "Ik ben al jaren lid van het sportcentrum en het bevalt me goed. Er hangt een leuke sfeer en er worden vaak nieuwe sportonder.."

    Trees van Rijswijk

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.