• mike-verwurging

Weegtijden wedstrijdjudo


Venray 2018
2 en 3 juni

Locatie: Evenementencomplex De Wetteling
Adres:
Zuidsingel 2
5802EG Venray
Nederland

Route op Google Maps

 

Zaterdag   weegtijd
Rens VAN DER PAS D5 07:30u - 08.30u
Tim BOEKWEIT D3 07:30u - 08.30u
Floor VERHALLE B9 07:30u - 08.30u
Pelle VERHOEVEN E4 09.00u - 10.00u
Bas VAN DER PAS E5 09.00u - 10.00u
Jimmy SCHOORMANS F1 10.30u - 11.30u
Fleur VAN OUDGAARDEN C3 12.30u - 13.30u
Vigo VAN DEN OETELAAR F6 15.00u - 16.00u
       
Zondag   weegtijd
Eppe CLOOSTERMAN K4 07.30u - 08.30u
Milou VAN AMELSVOORT G5 08.30u - 09.30u
Ethan VAN WIJK K5 09.30u - 10.30u
Mike VAN GIJSEL K5 09.30u - 10.30u
Gati GORCHKHANOV L4 09.30u - 10.30u
Tess VAN DOOREN H5 11.00u - 12.00u
Vince KLIJSEN K9 13.00u - 14.00u

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!



Kaizen toernooi
19, 20 mei 2018

Locatie: Sporthal In de Bandert
Adres:
De Bandertlaan 7
6101LZ Echt
Nederland

route op google maps hier.

 

Weegtijden:

Zaterdag
u18 Vince   Klijsen -90kg. zaterdag 9:00 - 9:45
u18 Milou van Amelsvoort -57kg. zaterdag 10:45 - 11:30
u18 Nina   Breel -57kg. zaterdag 10:45 - 11:30
u12 Bas van der Pas -38kg. zaterdag 12:45 - 13:30
                 
Zondag
u15 Jim   Hendrikx -42kg. zondag 7:30 - 8:15
u15 Jimmy   Schoormans -34kg. zondag 7:30 - 8:15
u15 Max   Jansen -55kg. zondag 9:45 - 10:30
u15 Vigo van den Oetelaar -55kg. zondag 9:45 - 10:30
u15 Claudia van den Hout -40kg. zondag 11:00 - 12:00
u15 Fleur van Oudgaarden -40kg. zondag 11:00 - 12:00
u10 Rens van der Pas -34kg. zondag 11:30 - 12:15
u21 Gati   Gorchkanov -73kg. zondag 13:30 - 14:15

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse !!! zaterdag en zondag

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



23e Houvast Judotoernooi
12, 13 mei 2018

Adres :
Sporthal De Weijer                       
Hr.van Scherpenzeelweg 22, Mierlo     

Weegtijden :
 

 

Zaterdag 12 mei Aanvang Toernooi 09:30 uur

Tijdstip Wie Categorie Gewichtsklassen
08:00-08:50 Jongens en meisjes J2 + M2 geb. 12- 11 (-8 jr)  
08:00-08:50 Jongens J5 geb. 06- 05 - 04 (-15 jr) 34- / 38-
08:50-09:30 Jongens en meisjes J3 + M3 geb. 10 - 09 (-10 jr)  
08:50-10:40 Jongens J5 geb. 06- 05 - 04 (-15 jr) 42-
08:50-11:25 Meisjes M4 geb. 08-07 (-12 jr) 28- / 32- / 36- / 40- / 44- & 48-
08:50-11:40 Jongens J5 geb. 06- 05 - 04 (-15 jr) 46-
08:50-12:10 Jongens J4 geb. 08-07 (-12 jr) 27- / 30- / 34-
08:50-12:30 Jongens J5 geb. 06- 05 - 04 (-15 jr) 50-
08:50-13:15 Jongens J4 geb. 08-07 (-12 jr) 38-
J5 geb. 06- 05 - 04 (-15 jr) 55-
08:50-13:50 Jongens J4 geb. 08-07 (-12 jr) 42-
J5 geb. 06- 05 - 04 (-15 jr) 60-
08:50-14:30 Jongens J4 geb. 08-07 (-12 jr) 46- / 46+
J5 geb. 06- 05 - 04 (-15 jr) 60+
       

Zondag 13 mei Aanvang Toernooi 09:00 uur

Tijdstip Wie Categorie Gewichtsklassen 
07:30-08:30 Dames D geb. 00 en eerder 52- & 57- /  63- / 70- / 70+
Meisjes M6 geb. 03 - 02 - 01 (-18 jr) 40- & 44- /  48- / 52- / 57-
08:30-09:15 Meisjes M6 geb. 03 - 02 - 01 (-18 jr) 63- / 63+
08:30-09:40 Meisjes M5 geb. 06 - 05 - 04 (-15 jr) 32- / 36- / 40- / 44- / 48-
08:30-10:45 Meisjes M5 geb. 06 - 05 - 04 (-15 jr) 52- & 57- / 57+
Jongens J6 geb. 03 - 02 - 01 (-18 jr) 42- / 46-
08:30-11:10 Jongens J6 geb. 03 - 02 - 01 (-18 jr) 50-
08:30-11:40 Jongens J6 geb. 03 - 02 - 01 (-18 jr) 55- / 60- / 66- / 73-
08:30-12:30 Jongens J6 geb. 03 - 02 - 01 (-18 jr) 81- / 81+
08:30-13:25 Jongens J7 geb. 98 - 99 - 00 (-21 jr) 60- & 66-
Heren H geb. 97 en eerder 66-
08:30-14:35 Jongens J7 geb. 98 - 99 - 00 (-21 jr) 73- / 81-
Heren H geb. 97 en eerder 73- / 81-
08:30-14:50 Jongens J7 geb. 98 - 99 - 00 (-21 jr) 90- / 90+
Heren H geb. 97 en eerder 90- / 90+

Deelnemers :Uitleg weging
Zij hanteren een openweging. Vanaf blok 2 is de weging doorlopend open. Zo mag iemand van het laatste blok al tijdens blok 2 komen wegen, echter je wedstrijden starten nooit eerder als ná de sluitingstijd van je eigen weegblok. Vroeg komen mag, maar hoeft dus niet!


 

Zaterdag         Weging      
Jimmy Schoormans Man u15 -34kg. 08:00-08:50      
Rens van der Pas Man u10 -34kg. 08:50-09:30      
Tim  Boekweit Man u10 -27kg. 08:50-09:30      
Jim Hendrikx Man u15 -42kg. 08:50-10:40      
Bas van der Pas Man u12 -38kg. 08:50-13:15      
Vigo  van den Oetelaar Man u15 -55kg. 08:50-13:15      
                 
Zondag         Weging      
Milou van Amelsvoort Vrouw u18 -57kg. 07:30-08:30      
Claudia  van den Hout Vrouw u15 -40kg. 08:30-09:40      
Fleur van Oudgaarden Vrouw u15 -40kg. 08:30-09:40      
Bas van Stiphout Man u18 -60kg. 08:30-11:40      
Ethan van Wijk Man u18 -60kg. 08:30-11:40      
Michel den Turk Man sen. +100kg. 08:30-14:50      

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 

 

 

 

 



Louis Buurstee Toernooi
zaterdag 14 april 2018

 

adres: (route op google maps)
Sporthal “de Niervaert”, Molenvliet 7 te Klundert

Maud    Engelen 27 2011 WEGEN 12.00 - 12.15 UUR      
Leo   Engelen 27 2009 WEGEN 12.00 - 12.15 UUR      
Rick de Schepper 28 2007 WEGEN 12.00 - 12.15 UUR      
Jim van Diessen 31 2010 WEGEN 12.00 - 12.15 UUR      
Senne   Buwalda 31 2010 WEGEN 12.00 - 12.15 UUR      
                 
Pepijn    Gabriel 26 2009 WEGEN 13.30 - 13.45 UUR      
Max van Diessen 34 2008 WEGEN 13.30 - 13.45 UUR      
Stan van Iersel 35 2006 WEGEN 13.30 - 13.45 UUR      
Arthur   Tigchelaar 40 2006 WEGEN 13.30 - 13.45 UUR      
Evie   Rommen 44 2006 WEGEN 13.30 - 13.45 UUR      
Tijn   Berens 45 2006 WEGEN 13.30 - 13.45 UUR      
Deen   Brants 49 2005 WEGEN 13.30 - 13.45 UUR      
Gijs van Gool 57 2007 WEGEN 13.30 - 13.45 UUR      

Wat mee te nemen:
-          Een judo tas met daarin een judopak + band.
-          Slippers.
-          Een bidon gevuld met water of lichte limonade (voor tussen de wedstrijden door).
-          Elastiek (extra) om je haar bij elkaar te doen.
-          Goede zin.

Zorg ervoor dat jullie op tijd aanwezig zijn. Als je net voor het einde van de weging alles nog moet regelen neemt dit extra stress mee en waarschijnlijk zijn de kinderen en mogelijk ouders al zenuwachtig genoeg.

Na de weging kunnen de judoka's naar de zaal en de ouders naar de tribune. Een coach van Jan de Rooy is aanwezig en vangt ze op in de zaal. Als de wedstrijden klaar zijn moeten ze vaak nog even wachten op de prijsuitreiking.

Alvast veel succes tijdens dit toernooi!

 



Berlicum
15-4-2018

Adres : (route op google maps)
“Theereheide” Eikenlaan 5 te St. Michielsgestel.

 

Weegtijd Leeftijd Van t/m Gewichtsklassen
                         
Jongens/meisjes -8 jaar 2011 2012 Geen deelname ivm onvoldoende inschrijving
                         
12:15 – 13:15 Jongens -10 jaar 2009 2010 -24 -27 -30 -34 -38        
                         
09:00 – 09:45 Jongens -12 jaar 2007 2008   -27 -30 -34          
10:30 – 11:15 Jongens -12 jaar 2007 2008         -38 -42 -46    
                         
08:00 – 09:15 Jongens -15 jaar 2004 2006 -34 -38 -42            
09:30 – 10:45 Jongens -15 jaar 2004 2006       -46 -50 -55 -60 -66 66
                         
12:45 – 14:15 Heren -18 jaar 2001 2003 -46 -50 -55 -60 -66 -73 -81    
                         
14:45 – 15:15 Heren -21 jaar 1998 2000         -66 -73 -81    
                         
                         
08:15 – 09:00 Meisjes -10 jaar 2009 2010   -25 -28 -32          
                         
13:45 – 14:45 Meisjes -12 jaar 2007 2008     -28 -32 -36 -40      
                         
11:30 – 12:45 Meisjes -15 jaar 2004 2006 -32 -36 -40 -44 -48 -52 -57 -63  
                         
08:15 – 09:15 Dames -18 jaar 2001 2003           -52 -57 -63 -70

Deelnemers :

Naam Leeftijdsklasse gewicht weegtijd    
Jim   Hendrikx Jongens -15 -42kg. 08:00 – 09:15    
Jimmy   Schoormans Jongens -15 -34kg. 08:00 – 09:15    
               
Milou van Amelsvoort Dames -18 -57kg. 08:15 – 09:15    
               
Pelle   Verhoeven Jongens -12 -34kg. 09:00 – 09:45    
               
Jim   Breel Jongens -15 -50kg. 09:30 – 10:45    
Jens   Harberink Jongens -15 -46kg. 09:30 – 10:45    
Max   Jansen Jongens -15 -55kg. 09:30 – 10:45    
Vigo van den Oetelaar Jongens -15 -55kg. 09:30 – 10:45    
               
Bas van der Pas Jongens -12 -38kg. 10:30 – 11:15    
               
Claudia van den Hout Meisjes -15 -40kg. 11:30 – 12:45    
Fleur van Oudgaarden Meisjes -15 -40kg. 11:30 – 12:45    
               
Rens van der Pas Jongens -10 -34kg. 12:15 – 13:15    
Tim   Boekweit Jongens -10 -27kg. 12:15 – 13:15    
               
Mike van Gijsel Heren -18 -60kg. 12:45 – 14:15    
Bas van Stiphout Heren -18 -60kg. 12:45 – 14:15    
Ethan van Wijk Heren -18 -60kg. 12:45 – 14:15    
               
               
Zoe   Zandbergen Meisjes -12 -40kg. 13:45 – 14:45    

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



Soeverein Cup Lommel
zondag 8 april

adres :
de Sportarena “De Soeverein” sportveldenstraat, Lommel (België). (Volg wegwijzers Soeverein).

Naam Leeftijdklasse weging aanvang    
Jimmy Schoormans u15 08u30 tot 09u15 09u45    
Jim Hendrikx u15 08u30 tot 09u15 09u45    
Vigo van den Oetelaar u15 08u30 tot 09u15 09u45    
           
Eppe Cloosterman u18 09u45 tot 10u30 aansluitend aan U15    
Ethan van Wijk u18 09u45 tot 10u30 aansluitend aan U15    
Milou van Amelsvoort u18 09u45 tot 10u30 aansluitend aan U15    
           
Gati Gorchkhanov u21 13u00 tot 13u45 aansluitend aan U18    
Tess van Dooren u21 13u00 tot 13u45 aansluitend aan U18  

 

 


Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



Hildie Toernooi
zondag 8 april 2018

 

Plaats:
Sporthal Hercules
Rijtseweg 1
5087 BJ Diessen

Aanvangstijden:

Begin tijd Naam Jaar gewicht.        
9:45 Thijmen Immink 2006 35 kg.      
9:45 Stan van Iersel 2006 35 kg.      
9:45 Tjeerd van Bronswijk 2005 36 kg.      
9:45 Arthur Tigchelaar 2006 40 kg.      
9:45 Veronique van Engelen 2007 44 kg.      
9:45 Tijn Berens 2006 45 kg.      
9:45 Bas van Stiphout 2003 57 kg.      
9:45 Gijs van Gool 2007 57 kg.      
               
10:45 Dylano Kemmeren 2009 34 kg.      
10:45 Jochem van der Loo 2008 25 kg.      
10:45 Meike Bekkers 2008 28 kg.      
10:45 Ruben Peters 2009 33 kg.      
10:45 Rick de Schepper 2007 28 kg.      
               
12:15 Maud Engelen 2011 27 kg.      
12:15 Noud Boere 2010 30 kg.      
12:15 Pepijn Gabriel 2009 26 kg.      
12:15 Leo Engelen 2009 27 kg.      
12:15 Ivo de Bruijn 2008 29 kg.      
               
13:15 Bregje Stokkermans 2011 25 kg.      
13:15 Valentijn van Engelen 2011 25 kg.      
13:15 Jimi Ray van Iersel 2011 23 kg.      

 

 

Wat mee te nemen:
-          Een judo tas met daarin een judopak + band.
-          Slippers.
-          Een bidon gevuld met water of lichte limonade (voor tussen de wedstrijden door).
-          Elastiek (extra) om je haar bij elkaar te doen.
-          Goede zin.

De tijden die hierboven vermeld staan zijn aanvangstijden zorg ervoor dat jullie tijdig aanwezig zijn. Als de wedstrijden klaar zijn moeten ze vaak nog even wachten op de prijsuitreiking.

Alvast veel succes tijdens dit toernooi!

 



NK -15
7 april 2018

Adres:
Sportcentrum Leek
De Schelp 35
9351 NV Leek

 

Aanvangs- en weegtijden
Weegblok 1
Weegblok van 07.30 - 08.30 uur
Meisjes gewichtsklassen: -40 kg, -44 kg, -48 kg en -52 kg
Jongens gewichtsklassen: -42 kg, -46 kg, -50 kg en -55 kg
Aanvang wedstrijden om 09.30 uur


Weegblok 2
Weegblok van 08.30 - 09.30 óf van 12.15 - 13.15 uur

Judoka’s die behoren tot de gewichtsklassen die ’s-middags in actie komen, hebben de keuze of zij wegen in het ochtendblok óf middagblok. Dezelfde judoka kan niet in beide weegblokken komen wegen.

Meisjes gewichtsklassen: -32 kg, -36 kg, -57 kg, -63 kg en +63 kg
Jongens gewichtsklassen: -34 kg, -38 kg, -60 kg, -66 kg en +66 kg
Gereedhouden voor wedstrijden vanaf 14.00 uur

LET OP:
- Bij de leeftijdscategorie -15 jaar wordt uitsluitend op de wedstrijddag zelf gewogen.
- Bij de weging moet een geldig Nederlands paspoort of geldige Nederlandse identiteitskaart worden getoond, zodat de Nederlandse nationaliteit kan worden vastgesteld.
- Uiteraard heb je ook een volledig ingevuld JBN paspoort en geldige lidmaatschapskaart bij je.
- Alle judoka’s moeten een witte judogi en een witte en rode wedstrijdband bij zich hebben.
- Rugemblemen en blauwe judogi zijn toegestaan, maar niet verplicht.

naam klasse weegblok    
Jim Breel -50kg. 1      
Vigo van den Oetelaar -55kg. 1      
Max Jansen -55kg. 1      
           
Tygo Beunis +66kg. 2      
Fleur van Oudgaarden -36kg. 2      
Rochelle Kleinmoedig -63kg. 2      

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 



10e Judo Toernooi Geldrop
zondag 25 maart

 

Locatie: Sporthal de Kievit
Adres:

Linze 13
5667 AH geldrop
Nederland

 

Floor   Verhalle Vrouw u12 2-4-2007 +44kg. 07.45 – 08.45 uur
Milou van Amelsvoort Vrouw u18 17-9-2003 -52kg. 07.45 – 08.45 uur
Nina   Breel Vrouw u18 2-2-2001 -57kg. 07.45 – 08.45 uur
               
Claudia van den Hout Vrouw u15 8-10-2006 -40kg. 08.30 – 09.30 uur
Fleur van Oudgaarden Vrouw u15 10-4-2006 -40kg. 08.30 – 09.30 uur
               
Bas van der  Pas Man u12 1-3-2008 -38kg. 09.30 – 10.30 uur
Rick de Schepper Man u12 15-11-2007 -30kg. 09.30 – 10.30 uur
Pelle   Verhoeven Man u12 2-7-2008 -34kg. 09.30 – 10.30 uur
               
Bas van Stiphout Man u18 1-8-2003 -60kg. 11.00 – 12.00 uur
Ethan van Wijk Man u18 27-5-2003 -60kg. 11.00 – 12.00 uur
               
Rens van der  Pas Man u10 19-6-2009 -34kg. 13.00 – 14.00 uur
Tim   Boekweit Man u10 23-7-2009 -27kg. 13.00 – 14.00 uur
Max   Jansen Man u15 2-9-2004 -55kg. 13.00 – 14.00 uur
Jim   Hendrikx Man u15 9-3-2005 -42kg. 13.00 – 14.00 uur
Siem de Kroon Man u15 31-5-2005 -46kg. 13.00 – 14.00 uur
Vigo van den Oetelaar Man u15 27-7-2004 -55kg. 13.00 – 14.00 uur
Jimmy   Schoormans Man u15 21-5-2006 -34kg. 13.00 – 14.00 uur

 

LET OP: In verband met de ingang van de ZOMERTIJD wordt de klok op de toernooidag 1 uur vooruit gezet.
 

PARKEREN:
Voor P1 stel uw navigatie in op Linze 13 in Geldrop
voor P2: Kervel 3 Geldrop

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 



Weegtijden van ZNK -15 jaar zijn ook al online hier

 

Locatie: Sporthal Achter de Tuintjes
Adres:
Kapittelstraat 9
5126 BE Gilze
Nederland
          weegtijd
 Jimmy   Schoormans -34 kg. 08:15 - 09:15
 Jim   Hendrikx -42 kg. 08:15 - 09:15
 Jens   Harberink -46 kg. 08:15 - 09:15
 Siem de  Kroon -46 kg. 08:15 - 09:15
 Vigo van den Oetelaar -50 kg. 08:15 - 09:15
 Jim   Breel -50 kg. 08:15 - 09:15
Max   Jansen -55 kg. 08:15 - 09:15
 Tygo   Beunis o66 kg. 08:15 - 09:15
           
 Fleur van Oudgaarden -40 kg. 11:45 - 12:45
Claudia van den Hout -40 kg. 11:45 - 12:45
 Rochelle   Kleinmoedig -63 kg. 11:45 - 12:45

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!



NK -21
3 maart 2018

 

Locatie: Topsportcentrum Almere
Adres:
Pierre de Coubertinlaan 7
1362 LA Almere
Nederland

Vrijdagavond
Optionele weging, dames en heren
19.00-20.00 uur

Zaterdag

Heren: -66 kg, -73 kg, -81 kg
Weging: 07.45 - 08.45 uur
Aanvang: 09.30 uur

Heren: -55 kg, -60 kg, -90 kg, -100 kg, +100 kg
Dames: alle gewichtsklassen
Weging: 11.00 - 12.00 uur
Gereedhouden vanaf: 13.00 uur

Gijsel, Mike u60kg
Klijsen, Vince u90kg
Amelsvoort, Milou u52kg
Dooren, Tess u63kg

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!



20e Open Westbrabantse
4 maart 2018

Locatie: Sporthal de Omganck
Adres:
Molensingel 38
4724 CR Wouw
Nederland

Hieronder ziet u een overzicht van de weegtijden. Zorg ervoor dat iedereen ruim op tijd aanwezig is, zodat we geen onnodige vertraging oplopen met de wedstrijden. LET OP: Weegtijden voor een aantal categorien zijn gesplitst om lange wachttijden te voorkomen. Overschrijven van het laatste gewicht uit de weging zal leiden tot minimaal een uur wachttijd. U21, U23 en senioren zijn samengevoegd tot 1 categorie. 

Weegtijd
Weigh-in times

Heren/Dames
Men/Women

Categorie
Category

Geboortejaren
Years of birth

7:30 - 8:30

Jongens / Boys U8
Meisjes / Girls U8
Meisjes / Girls U15
Dames / Female U18

Alle / All
Alle / All
-32, -36, -42, -48, -52
Alle / All

2011 / 2012
2011 / 2012
2004 / 2006
2001 / 2003

8:45 - 9:15

Jongens / Boys U10

-24, -27

2009 / 2010

9:15 - 9:45

Jongens/Boys U10
Meisjes/Girls U15
Dames / Female Senior

-30, -34
-57, -63, +63
Alle / All

2009 / 2010
2004 / 2006
<= 2000

9:45 - 10:15

Jongens / Boys U10
Heren / Men U18
Heren / Men Senior

-38, +38
-46, -50, -55
Alle / All

2009 / 2010
2001 / 2003
<= 2000

10:30 - 11:15

Meisjes/Girls U10

Alle / All

2009 / 2010

11:15 - 12:15

Meisjes/Girls U12
Jongens/Boys U15
Heren / Men U18

Alle / All
-34, -38
-60, -66, -73, -81, -90

2007 / 2008
2004 / 2006
2001 / 2003

12:30 - 13:30

Jongens/Boys U12
Jongens/Boys U15

-27, -30, -34
-42

2007 / 2008
2004 / 2006

14:45 - 15:30

Jongens/Boys U12
Jongens/Boys U15

-38, -42, -46, -50, +50
-46, -50, -55, -60, -66, +66

2007 / 2008
2004 / 2006

 

Dames -18 u57kg Breel, Nina 7:30 - 8:30  
Meisjes -15 u40kg Oudgaarden, Fleur 7:30 - 8:30  
Meisjes -15 u40kg Claudia van den Hout 7:30 - 8:30  
         
Jongens -10 u27kg Boekweit, Tim 8:45 - 9:15  
         
Jongens -10 u30kg Rens van der Pas 9:15 - 9:45  
         
Heren -18 u55kg Cloosterman, Eppe 9:45 - 10:15  
Heren -21 u73kg Gorchkanov, Gati 9:45 - 10:15  
         
Heren -18 u60kg Stiphout, Bas 11:15 - 12:15  
Heren -18 u60kg Wijk, Ethan 11:15 - 12:15  
Jongens -15 u34kg Schoormans, Jimmy 11:15 - 12:15  
Meisjes -12 o48kg Verhalle, Floor 11:15 - 12:15  
         
Jongens -12 u30kg Schepper, Rick 12:30 - 13:30  
Jongens -15 u42kg Hendrikx, Jim 12:30 - 13:30  
         
Jongens -15 u50kg Oetelaar, Vigo 14:45 - 15:30  
Jongens -12 u38kg Bas van der Pas 14:45 - 15:30  
Jongens -15 u55kg Max jansen 14:45 - 15:30  

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!



ZNK -18 & +18
25 februari 2018

Locatie: Sporthal Achter de tuintjes
Adres:
Kapitttelstraat 9
5126 BE Gilze
Nederland
Klasse : Naam :   Gew. Klasse : weegtijd :
Heren -18 Eppe Cloosterman Man -55kg. 08:00 - 09:00
Heren -18 Mike van Gijsel Man -60kg. 08:00 - 09:00
Heren -18 Vince Klijsen Man -90kg. 08:00 - 09:00
Heren -18 Vigo van den Oetelaar Man -50kg. 08:00 - 09:00
Heren -18 Ethan van Wijk Man -60kg. 08:00 - 09:00
         
Heren +18 Gati Gorchkanov Man -73kg. 10:00 - 11:00
Heren +18 Sam Jansen Man -90kg. 10:00 - 11:00
Heren +18 Paul Roovers Man -81kg. 10:00 - 11:00
Heren +18 Mike van Gijsel Man -66kg. 10:00 - 11:00
Dames -18 Milou van Amelsvoort Vrouw -52kg. 10:00 - 11:00
Dames -18 Nina Breel Vrouw -57kg. 10:00 - 11:00

 

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 



35ste Sprokkeltoernooi
18 februari

Locatie: Magriethal
Adres:
Mgr. Schaepmanstraat 32
5121 TM Rijen
Nederland

 

onderdeel naam gew. Klasse weegtijd
Dames -18 Amelsvoort, Milou -52kg 07:45 - 09:00
Meisjes -12 Verhalle, Floor +48 07:45 - 09:00
Meisjes -12 Zandbergen, Zoe -40kg 07:45 - 09:00
Meisjes -15 Kleinmoedig, Rochelle -63kg 07:45 - 09:00
Meisjes -15 Claudia van den Hout -40kg 07:45 - 09:00
       
Heren -18 Cloosterman, Eppe -55kg 09:30 - 10:30
Heren -18 Gijsel, Mike -60kg 09:30 - 10:30
Heren -18 Stiphout, Bas -60kg 09:30 - 10:30
Heren -18 Wijk, Ethan -60kg 09:30 - 10:30
Jongens -15 Schoormans, Jimmy -34kg 09:30 - 10:30
       
Jongens -10 Boekweit, Tim -27kg 11:30 - 12:30
Jongens -10 Diessen, Jim -34kg 11:30 - 12:30
Jongens -10 Rens van der Pas -30kg 11:30 - 12:30
Jongens -15 Harberink, Jens -42kg 11:30 - 12:30
Jongens -15 Hendrikx, Jim -42kg 11:30 - 12:30
       
Jongens -12 Diessen, Max -34kg 13:30 - 14:30
Jongens -12 Schepper, Rick -30kg 13:30 - 14:30
Jongens -12 Spaanjaars, Ruben -34kg 13:30 - 14:30
Jongens -12 Verhoeven, Pelle -34kg 13:30 - 14:30
Jongens -12 Bas van der Pas -38kg 13:30 - 14:30
Jongens -15 Breel, Jim -50kg 13:30 - 14:30
Jongens -15 Oetelaar, Vigo -50kg 13:30 - 14:30
Jongens -15 Max Jansen -55kg 13:30 - 14:30

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 



38e Int. Judotoernooi VJV
10 en 11 februari 2018

Locatie:
Sporthal Holy
Korhoenlaan 6
3136ST Vlaardingen

Weegtijden per deelenemer :

ZATERDAG     Weegtijd:
Jongens -10 Boekweit, Tim -27 kg. 08:00 - 09:00
jongens -10 Rens van der Pas -30kg. 08:00 - 09:00
       
Heren -18 Gijsel, Mike -60 kg. 09:30 - 10:30
Heren -18 Wijk, Ethan -60 kg. 09:30 - 10:30
jongens -12 Bas van der Pas  -38kg. 09:30 - 10:30
       
Heren -18 Klijsen, Vince -90 kg. 13:15 - 14:15
       
ZONDAG     Weegtijd:
Jongens -15 Schoormans, Jimmy -34kg. 08:00 - 09:00
Jongens -15 Breel, Jim -50kg. 11:15 - 12:15

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 



JKT KRUIKENTOERNOOI
4 februari 2018

Voor sommige van jullie is dit de eerste wedstrijd. Hieronder staat alle belangrijke informatie en een handig lijstje wat je zeker niet moet vergeten. 

adres:  
Sporthal De Dongewijk  
Dongewijkdreef 40, 5045 NH Tilburg
   
Naam: Weegtijd:
Amber Rose van Iersel 08.00 - 08.45 uur
Arthur Tichelaar 08.00 - 08.45 uur
Djinthy Aarde 08.00 - 08.45 uur
Malie Gabriels 08.00 - 08.45 uur
Maud Engelen 08.00 - 08.45 uur
Meike Bekkers 08.00 - 08.45 uur
Stan van Iersel 08.00 - 08.45 uur
Tijn Berens 08.00 - 08.45 uur
Yinka Aarde 08.00 - 08.45 uur
   
Jim van Diessen 09.15- 10.15 uur
Jimi Ray van Iersel 09.15- 10.15 uur
Jochem van de Loo 09.15- 10.15 uur
Leo Engelen 09.15- 10.15 uur
Mees Harberink 09.15- 10.15 uur
Ruben Peters 09.15- 10.15 uur
Ruben Spaanjaars 09.15- 10.15 uur
Sem Berkes 09.15- 10.15 uur
Senne Buwalda 09.15- 10.15 uur
   
Veronique van Engelen 11.45 - 12.30 uur
   
Deen Brants 13.00 - 14.00 uur
Gijs van Gool 13.00 - 14.00 uur
Jens Harberink 13.00 - 14.00 uur
Jim Hendrikx 13.00 - 14.00 uur
Max van Diessen 13.00 - 14.00 uur
Rick de Schepper 13.00 - 14.00 uur
Tim Boekweit 13.00 - 14.00 uur

Wat mee te nemen:
-          Een judo tas met daarin een judopak + band.
-          Slippers.
-          Een bidon gevuld met water of lichte limonade (voor tussen de wedstrijden door).
-          Elastiek (extra) om je haar bij elkaar te doen.
-          Goede zin.

Zorg ervoor dat jullie op tijd aanwezig zijn. Als je net voor het einde van de weging alles nog moet regelen neemt dit extra stress mee en waarschijnlijk zijn de kinderen en mogelijk ouders al zenuwachtig genoeg.

Na de weging kunnen de judoka's naar de zaal en de ouders naar de tribune. Een coach van Jan de Rooy is aanwezig en vangt ze op in de zaal. Als de wedstrijden klaar zijn moeten ze vaak nog even wachten op de prijsuitreiking.

Alvast veel succes tijdens dit toernooi!

 

 

 

 

Langstraat toernooi
zondag 28 januari 2018

Voor sommige van jullie is dit de eerste wedstrijd. Hieronder staat alle belangrijke informatie en een handig lijstje wat je zeker niet moet vergeten. 

Adres : sportzaal “de Wetering” Weteringplein 1 te Loon op Zand

Weegtijden :

Weegtijd van 10:30 tot 11:00
Diessen van Max 32 kg 2008 4e kyu Jongens 2007 / 2008 30/34 kg
Gool van Gijs 58 kg 2007 4e kyu Jongens 2007 / 2008 +50 kg
Helvert van Mike 30 kg 2008 3e kyu Jongens 2007 / 2008 30/34 kg
Korzaan Tommy 38 kg 2008 6e kyu Jongens 2007 / 2008 38/42 kg

Weegtijd van 11:30 tot 12:00
Bekkers Meike 27 kg 2008 5e kyu Meisjes 2007 / 2008 25/28 kg
Engelen van Veronique 44 kg 2007 3e kyu Meisjes 2004 / 2006 44/48 kg
Rommen Evie 44 kg 2006 3e kyu Meisjes 2004 / 2006 44/48 kg

Weegtijd van 13:00 tot 13:30
Diessen van Jim 30 kg 2010 5e kyu Jongens 2009 / 2010 30/34 kg
Engelen van Leo 26 kg 2009 5e kyu Jongens 2009 / 2010 24/27 kg
Kemmeren Dylano 32 kg 2009 5e kyu Jongens 2009 / 2010 30/34 kg
Spermon Daniël 22 kg 2008 5e kyu Jongens 2009 / 2010 21/24 kg

Controleer bovenstaande gegevens goed mocht er iets niet kloppen laat dit dan weten via judo@janderooy.nl

Wat mee te nemen :
-          Een judo tas met daarin een judopak + band.
-          Slippers.
-          Een bidon gevuld met water of lichte limonade (voor tussen de wedstrijden door).
-          Elastiek (extra) om je haar bij elkaar te doen.
-          Goede zin.

Zorg ervoor dat jullie op tijd aanwezig zijn. Als je net voor het einde van de weging alles nog moet regelen neemt dit extra stress mee en waarschijnlijk zijn de kinderen en mogelijk ouders al zenuwachtig genoeg.

Na de weging kunnen de judoka's naar de zaal en de ouders naar de tribune. Een coach van Jan de Rooy is aanwezig en vangt ze op in de zaal. Als de wedstrijden klaar zijn moeten ze vaak nog even wachten op de prijsuitreiking.

Alvast veel succes tijdens dit toernooi!

 

 

 

 

 



34e open nationaal judotoernooi JJCGemert
zondag 21 januari 2018

Locatie: Sportcentrum Molenboek
Adres:
Sportlaan 5
5421 SK Gemert
Nederland
Onderdeel     Geslacht     Weegtijd :
Dames -18  Milou Amelsvoort Vrouw u52 kg. 08:30 - 09:30
Meisjes -15  Fleur Oudgaarden Vrouw u40 kg. 08:30 - 10:30
Heren Senioren  Max Jacobs Man u66 kg. 10:30 - 11:00
Jongens -10  Tim Boekweit Man u27 kg. 10:30 - 11:30
jongens -10  Rens van der pas man u30 kg. 10:30 - 11:30
Heren -18  Eppe Cloosterman Man u55 kg. 10:30 - 12:00
Heren -18  Ethan Wijk Man u60 kg. 10:30 - 12:00
Jongens -12  Pelle Verhoeven Man u34 kg. 13:00 - 14:00
Jongens -15  Jim Hendrikx Man u42 kg. 13:00 - 14:00
Jongens -15  Jimmy Schoormans Man u34 kg. 13:00 - 14:00
Heren -18  Vince Klijsen Man u90 kg. 13:00 - 14:00
jongens -12  Bas  van der Pas man u38 kg. 13:00 - 14:00
Jongens -15  Jim Breel Man u50 kg. 13:30 - 15:30
Jongens -15  Vigo Oetelaar Man u50 kg. 13:30 - 15:30

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 


Matsuru Dutch Open Espoir
13, 14 januari 2018

Locatie: Indoorsportcentrum Eindhoven
Adres:
Bram Venemanlaan 1
5644 HV Eindhoven
Nederland

Route op Google Maps

 

Deelenemers

Zaterdag :        
Heren        Weegtijden
U18  Eppe Cloosterman -55 kg. 07:30 - 08:45
U18  Mike van Gijsel -60 kg. 07:30 - 08:45
U18  Ethan van Wijk -60 kg. 07:30 - 08:45
U18  Keightley Watson o90 kg 10:00 - 11:15
U18  Vince Klijsen -90 kg. 10:00 - 11:15
         
Dames        
U18  Milou van Amelsvoort -52 kg. 11:15 - 12:30
U18  Nina Breel -57 kg. 10:00 - 11:15
         
         
Zondag :        
Heren       Weegtijden
U15  Vigo van den Oetelaar -50 kg. 09:00 - 10:00
U15  Jimmy Schoormans -34 kg. 07:30 - 08:45
Dames        
U15  Fleur van Oudgaarden -40 kg. 11:00 - 12:00
Heren        
U21  Gati Gorchkanov -73 kg.  07:30 - 08:45
Dames        
U21  Tess van  Dooren -63 kg. 11:00 - 12:00

 

Controleer zelf de weegtijden hieronder of hier. Klopt er iets niet laat dit dan weten via een mail aan judo@janderooy.nl . Mocht je gebruik maken van de eerste weegronde laat dit dan weten.
Hier nog wat meer informatie over de parkeer gelegenheid.

Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 

 

 

 


10+29 toernooi Gilze
7 januari 2018

Locatie :
Sporthal "Achter de Tuintjes"
Kapittelstraat 15 Gilze

 

Deelnemers :

        Weging wedstrijden
Onderdeel Speler Geslacht Geboortedatum aanvang  einde aanvang  einde
Dames -18 Amelsvoort, Milou Vrouw 17-9-2003 08.00 08.30 09.00 ± 10.30
Dames -18 Breel, Nina Vrouw 2-2-2001 08.00 08.30 09.00 ± 10.30
Meisjes -15 Oudgaarden, Fleur Vrouw 10-4-2006 08.00 08.30 09.00 ± 10.30
Meisjes -15 van den Hout, Claudia Vrouw 8-10-2006 08.00 08.30 09.00 ± 10.30
               
Heren -18 Gijsel, Mike Man 24-5-2001 09.00 09.30 10.00 ± 12.15
Heren -18 Klijsen, Vince Man 2-4-2001 09.00 09.30 10.00 ± 12.15
Heren -18 Wijk, Ethan Man 27-5-2003 09.00 09.30 10.00 ± 12.15
               
Meisjes -12 Verhalle, Floor Vrouw 2-4-2007 09.30 10.00 10.30 ± 12.15 
Meisjes -12 Zandbergen, Zoe Vrouw 5-8-2007 09.30 10.00 10.30 ± 12.15 
               
Heren -21 Gorchkanov, Gati Man 20-5-1999 12.00 12.30 13.00 ± 14.30
Jongens -12 Diessen, Max Man 16-2-2008 12.00 12.30 13.00 ± 14.30
Jongens -12 Gool, Gijs Man 8-1-2007 12.00 12.30 13.00 ± 14.30
Jongens -12 Helvert, Mike Man 24-2-2008 12.00 12.30 13.00 ± 14.30
Jongens -12 Schepper, Rick Man 15-11-2007 12.00 12.30 13.00 ± 14.30
Jongens -12 Verhoeven, Pelle Man 2-7-2008 12.00 12.30 13.00 ± 14.30
jongens -12 van der Pas, Bas Man 1-3-2008 12.00 12.30 13.00 ± 14.30
               
Jongens -10 Boekweit, Tim Man 23-7-2009 12.30 13.00 13.30 ± 16.00
Jongens -10 Diessen, Jim Man 25-4-2010 12.30 13.00 13.30 ± 16.00
Jongens -15 Harberink, Jens Man 12-10-2005 12.30 13.00  13.30 ± 16.00
Jongens -15 Hendrikx, Jim Man 9-3-2005 12.30 13.00  13.30 ± 16.00
Jongens -15 Schoormans, Jimmy Man 21-5-2006 12.30 13.00  13.30 ± 16.00
jongens -10 van der Pas, Rens man 19-6-2009 12.30 13.00 13.30 ± 16.00
               
Jongens -15 Breel, Jim Man 15-9-2004 13.15 13.45  14.15 ± 16.30
Jongens -15 Oetelaar, Vigo Man 27-7-2004 13.15 13.45  14.15 ± 16.30
jongens -15 Jansen, Max Man 2-9-2002 13.15 13.45  14.15 ± 16.30

Weegtijden :

 

Meisjes/Dames

Jongens/Heren  

 

            Wegingen

 

          Wedstrijden

 

       Geboortejaar

 

 

 aanvang

 

      Einde

 

   Aanvang

 

     Einde

 

Meisjes -10      2009/2010

 

08.00

 

08.30

 

09.00

 

± 10.30

 

Meisjes -15  2004/2005/2006

 

08.00

 

08.30

 

09.00

 

± 10.30

 

 

Dames -18   2001/2002/2003

 

08.00

 

08.30

 

09.00

 

± 10.30

Meisjes -8 en

Jongens -8        2011/2012

 

08.00

 

08.30

 

09.00

 

± 10.30


Dames -21  1998/1999/2000


08.00


08.30


09.00


± 10.30

 

Heren -18   2001/2002/2003


09.00


09.30


10.00


± 12.15

 

Meisjes -12     2007/2008

 

09.30

 

10.00

 

10.30

 

± 12.15

PAUZE

 

 

 

 


Heren -21  1998/1999/2000


12.00


12.30


13.00


± 14.30


Jongens -12        2007/2008

 

12.00

 

12.30

 

13.00

 

± 14.30

 

Jongens -10       2009/2010

 

12.30

 

13.00

 

13.30

 

± 16.00

 

Jongens -15 2004/2005/2006

De klasse -34, -38, -42 kg

 

12.30

 

13.00

 

 13.30

 

± 16.00


 Jongens -15 2004/2005/2006

De klasse -46 kg en zwaarder

 

13.15

 

13.45

 

 14.15

 

± 16.30

!!!Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse!!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!Op deze site hier kun je terecht voor meer informatie.

 

 

 


Topjudotoernooi
16 & 17 december

Locatie  : Sportcomplex Koning Willem Alexander
Adres :
Bennebroekerweg 800 
2134 AB Hoofddorp
Nederland

Zaterdag

Naam

Geboortejaar

M/V

gewicht

Groep

weegtijd

Jimmy Schoormans

2006

m

-30

12m

8.15u - 11.30u

claudia van de Hout

2006

v

-40

12v

8.15u - 12.00u

Fleur van Oudgaarden

2006

v

-40

12v

8.15u - 12.00u

Vigo van den Oetelaar

2004

m

-50

15m

8.15u - 9.30u

Gati Gorchkanov

1999

m

-73

tkm

8.15u - 12.15u

           

Zondag

Naam

Geboortejaar

M/V

gewicht

Groep

weegtijd

Eppe Cloosterman

2001

m

-55

17m

10.30u - 11.30u

Ethan van Wijk

2003

m

-60

17m

7.30u - 8.15u

Mike van Gijsel

2001

m

-60

17m

7.30u - 8.15u

Vince Klijsen

2001

m

-90

17m

10.30u - 13.30u

Milou van Amelsvoort

2003

v

-52

17v

7.30u - 8.15u

Nina Breel

2001

v

-57

17v

10.30u - 12.15u

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse  !!!
programma zaterdag hier
programma zondag hier

inschrijvingen hier
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 

 

Beek en Donk
26 november 2017

 

Adres:
sporthal d'n Ekker
Muzenlaan 2a
5741 NS Beek en Donk

Onderdeel Speler  
Heren -21 Gorchkanov, Gati 8:15 tot 9:00 uur
Jongens -10 Boekweit, Tim 8:15 tot 9:00 uur
Jongens -10 Helvert, Mike 8:15 tot 9:00 uur
Jongens -10 Rens van der Pas 8:15 tot 9:00 uur
Jongens -12 Immink, Thijmen 9:45 tot 10:30 uur
Jongens -12 Schepper, Rick 9:45 tot 10:30 uur
Jongens -12 Schoormans, Jimmy 9:45 tot 10:30 uur
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou 9:45 tot 10:30 uur
Jongens -10 Bas van der Pas 9:45 tot 10:30 uur
jongens -15 Jim Hendrikx 9:45 tot 10:30 uur
Jongens -15 Breel, Jim 11:45 tot 12:15 uur
Jongens -15 Oetelaar, Vigo 11:45 tot 12:15 uur
Jongens -15 Wijk, Ethan 11:45 tot 12:15 uur
Heren -18 Cloosterman, Eppe 13:00 tot 13:30 uur
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur 13:00 tot 13:30 uur
Heren -18 Gijs van der Pas 13:00 tot 13:30 uur

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!


5e Adidas-Internationaal Residentie Judo Toernooi 2017
zaterdag 11 en zondag 12 november

 

Adres :
Sportcampus Zuiderpark
Mr. P. Droogleever Fortuynweg 22
2533 SR Den Haag

 

Weegtijden zaterdag hier.
Weegtijden zondag hier.

Deelnemers : 

Zaterdag      
Onderdeel Speler Geslacht Weegtijden
Jongens -10 Boekweit, Tim Man 07:15 - 08:15
Jongens -10 Rens van der Pas Man 08:30 - 09:15
Jongens -10 Bas van der Pas Man 09:30 - 10:15
Jongens -15 Oetelaar, Vigo Man 10:15 - 11:00
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou Vrouw 11:30 - 12:15
Jongens -12 Schoormans, Jimmy Man 11:45 - 12:30
Jongens -15 Wijk, Ethan Man 12:30 - 13:15
Meisjes -12 vd Hout, Claudia Vrouw 14:15 - 15:00
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur Vrouw 14:15 - 15:00
Heren Senioren Gestel, Thomas Man 17:00 - 17:45
Heren -21 Gorchkanov, Gati Man 17:00 - 17:45
Dames -21 Dooren, Tess Vrouw 17:00 - 17:45
       
Zondag      
Onderdeel Speler Geslacht Weegtijden
Heren -18 Cloosterman, Eppe Man 07:15 - 08:15
Heren -18 Gijsel, Mike Man 07:15 - 08:15
Heren -18 Wijk, Ethan Man 07:15 - 08:15
Dames -18 Amelsvoort, Milou Vrouw 07:15 - 08:15
Heren -18 Gijs van der Pas Man 10:45 - 11:45
Dames -18 Breel, Nina Vrouw 10:45 - 11:45
Heren -18 Klijsen, Vince Man 13:00 - 13:45

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 


Open Bredase Kampioenschappen
5 november 2017

Adres:
Sporthal "De Scharen"
Topaasstraat 13, Breda

Deelnemers:

Onderdeel Speler Weegblok Weegtijd wedstrijden
Meisjes -12 Engelen, Veronique 1 08:15 - 08:55 uur 09:15 - 10:30 uur
Meisjes -12 Kluis, Janiek 1 08:15 - 08:55 uur 09:15 - 10:30 uur
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur 1 08:15 - 08:55 uur 09:15 - 10:30 uur
Meisjes -12 van den hout, Claudia 1 08:15 - 08:55 uur 09:15 - 10:30 uur
         
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou 2 08:30 - 09:15 uur 09:35 - 11:00 uur
         
Jongens -10 Verhoeven, Pelle 3 09:30 - 10:30 uur 10:50 - 12:30 uur
         
Heren -21 Gorchkanov, Gati 4 10:15 - 11:00 uur 11:20 - 12:00 uur
         
Heren -18 Cloosterman, Eppe 5 11:40 - 12:40 uur 13:00 - 16:40 uur
Jongens -12 Paulusse, Tom 5 11:40 - 12:40 uur 13:00 - 16:40 uur
Jongens -12 Schepper, Rick 5 11:40 - 12:40 uur 13:00 - 16:40 uur
Jongens -12 Schoormans, Jimmy 5 11:40 - 12:40 uur 13:00 - 16:40 uur
         
Jongens -15 Breel, Jim 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur
Jongens -15 Oetelaar, Vigo 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur
Jongens -15 Wijk, Ethan 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur
Jongens -15 Hendrikx, Jim 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur
Jongens -15 jansen, Max 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur

!!!Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier!!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!Op deze site hier kun je terecht voor meer informatie.

Blok 1

 

Blok 2

 

Weegtijd:

08:15 - 08:55 uur

Weegtijd:

08:30 - 09:15 uur

Wedstrijden:

09:15 - 10:30 uur

Wedstrijden:

09:35 - 11:00 uur

Blok 3

 

Blok 4

 

Weegtijd:

09:30 - 10:30 uur

Weegtijd:

10:15 - 11:00 uur

Wedstrijden:

10:50 - 12:30 uur

Wedstrijden:

11:20 - 12:00 uur

Blok 5

 

Blok 6

 

Weegtijd:

11:40 - 12:40 uur

Weegtijd:

11:10 - 12:10 uur

Wedstrijden:

13:00 - 16:40 uur

Wedstrijden:

12:30 - 16:40 uur

 

Categorie

Blok

Categorie

Blok

Meisjes Geboren in 2011 en 2010

1

J1

Jongens Geboren in 2011 en 2010

4

Meisjes Geboren in 2009 en 2008

1

J2

Jongens Geboren in 2009 en 2008

3

Meisjes Geboren in 2007 en 2006

1

J3

Jongens Geboren in 2007 en 2006

5

Meisjes Geboren in 2005, 2004 en 2003

2

J4

Jongens Geboren in 2005, 2004 en 2003

6

Meisjes Geboren in 2002 en 2001 en 2000

2

J5

Jongens Geboren in 2002 en 2001 en 2000

5

Meisjes Geboren in 1999, 1998 en 1997

2

J6

Jongens Geboren in 1999, 1998 en 1997

4

 

 

 


 

Klompen toernooi
28 & 29 oktober 2017

Adres:
Sporthal De Streepen
Laan van Henkenshage 5
5492 BN  Sint-Oedenrode

 

Zaterdag 28 oktober 2017
Jongens J4 (2006-2007)                   Weging:08.00 -09.00uur        Aanvang:± 09.30uur
Jongens J3 (2008-2009)                   Weging:09.40 -10.10 uur       Aanvang:± 10.40uur
Jongens J2 (2010-2011)                   Weging:11.00-11.30uur         Aanvang:± 12.00uur
Meisjes M2 + M3+ M4 (2006 –2011)

Zondag 29 oktober 2017
J5 (2003-2004-2005)                         Weging:08.00 -09.00 uur       Aanvang:± 09.30 uur
Jongens J6 (2000-2001-2002)          Weging:11.00 -11.30 uur       Aanvang:± 12.00 uur
Jongens J7 (1995-1999)                  
Meisjes M5 (2003-2004-2005)          Weging:12.50-13.20uur         Aanvang:± 13.50uur
Meisjes M6(2000-2001-2002)

 

Deelnemers:

Zaterdag

Jongens -12 Schoormans, Jimmy Man Weging:08.00 -09.00uur  Aanvang:± 09.30uur
Jongens -12 Schepper, Rick Man Weging:08.00 -09.00uur  Aanvang:± 09.30uur
         
Jongens -10 Diessen, Max Man Weging:09.40 -10.10 uur Aanvang:± 10.40uur
Jongens -10 Helvert, Mike Man Weging:09.40 -10.10 uur Aanvang:± 10.40uur
         
Jongens -8 Diessen, Jim Man Weging:11.00-11.30uur Aanvang:± 12.00uur
Meisjes -12         van den Hout, Claudia   Vrouw   Weging:11.00-11.30uur Aanvang:± 12.00uur
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur Vrouw Weging:11.00-11.30uur Aanvang:± 12.00uur


Zondag

Jongens -15 Wijk, Ethan Man Weging:08.00 -09.00 uur Aanvang:± 09.30 uur
Jongens -15 Oetelaar, Vigo Man Weging:08.00 -09.00 uur Aanvang:± 09.30 uur
Heren -15           Hendrikx, Jim                   Man        Weging:08.00 -09.00 uur Aanvang:± 09.30 uur
Heren -15           Jansen, Max                     Man        Weging:08.00 -09.00 uur Aanvang:± 09.30 uur
         
Heren -18 Gijsel, Mike Man Weging:11.00 -11.30 uur   Aanvang:± 12.00 uur
Heren -18 Cloosterman, Eppe Man Weging:11.00 -11.30 uur   Aanvang:± 12.00 uur
Heren -23 Gorchkanov, Gati Man Weging:11.00 -11.30 uur   Aanvang:± 12.00 uur
         
Dames -18 Breel, Nina Vrouw Weging:12.50-13.20uur Aanvang:± 13.50uur
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou Vrouw Weging:12.50-13.20uur Aanvang:± 13.50uur

!!!Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse!!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!Op deze site hier kun je terecht voor meer informatie.



Zuid Nederlands Kampioenschappen kids 
Zondag 22 oktober 2017

Locatie :
sporthal Achter de Tuintjes     

Adres :               
Kapittelstraat 9, 5126BE Gilze

Deelnemers :

Onderdeel

Speler

weegtijd

Jongens -8

Diessen, Jim

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Boekweit, Tim

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Diessen, Max

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Helvert, Mike

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Spaanjaars, Ruben

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Verhoeven, Pelle

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Meisjes -12

Alphen, Maartje

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

Kluis, Janiek

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

Oudgaarden, Fleur

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

van den Hout, Claudia

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

Verhalle, Floor

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

Zandbergen, Zoe

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Demirel, Ahmet

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Iersel, Stan

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Immink, Thijmen

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Paulusse, Tom

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Schepper, Rick

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Schoormans, Jimmy

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Extra informatie :
Maak tijdens het toernooi regelmatig gebruik van de smartphone.

Open dit toernooi via mijnjbn en selecteer de tab Schema’s, om het volgende te kunnen zien:

•           Kort na de weging wordt hier de definitieve samenstelling van de wedstrijd schema’s, samen met het matnummer, gepubliceerd. 

•           Als je daarna een schema selecteert, dan zie je hierop tijdens de wedstrijden de wedstrijd uitslagen, de tussenstand in de poules en de komende partijen.

 

Op deze site hier kun je zien wie je tegenstanders zijn en de weegtijden controleren. Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse. Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!


Open Nijmeegse 
Zaterdag 14 oktober 2017

Locatie :
Sporthal “DE Triangel”, Griftdijk Noord 9 te Nijmegen.

 

 

Weegtijden Open Nijmeegse Kampioenschap.
Overschrijven kan alleen nog op de dag van het toernooi.
 

Weegtijd:       08:00-08:30                Aanvang: 09:00
-        Meisjes -12jaar:         2007, 2006                             Alle klasse
-        Meisjes -14jaar:         2005, 2004                             Klasse -32kg, -36kg, -40kg, -44kg
-        Meisjes -17jaar:         2003, 2002, 2001                   Klasse -44kg, -48kg, -52kg, -57kg
-        Dames +17jaar:          2000 en eerder geboren        Klasse -48kg, +57kg
Weegtijd:       09:00-09:30                Aanvang: 10:00
-        Meisjes -10jaar          2008, 2009                             Alle klasse
-        Meisjes -14jaar          2005, 2004                             Klasse -48kg, -52kg, -57kg, +57kg
-        Meisjes -17jaar          2003, 2002, 2001                   Klasse -63kg, -70kg, +70kg
 
PAUZE

Weegtijd:       11:00-11:30                Aanvang: 12:00
-        Meisjes -8 jaar           2011, 2010                             Alle klasse
-        Jongens -8 jaar           2011, 2010                             Alle klasse
-        Jongens -14 jaar         2005, 2004                             Klasse -34kg, -38kg, -42kg
-        Jongens -17 jaar         2003, 2002, 2001                   Klasse -42kg, -46kg, -50kg, -55kg
-        Heren +17 jaar           2000 en eerder geboren        Klasse -66kg
Weegtijd:       12:00-12:30                Aanvang: 12:45
-        Jongens -10 jaar         2008, 2009                             Alle klasse
-        Jongens -14 jaar         2005, 2004                             Klasse -46kg
-        Jongens +17 jaar        2000 en eerder geboren        Klasse -73kg, -81kg

PAUZE

Weegtijd: 13:30-14:00                      Aanvang 14:30
-        Jongens -12jaar          2007, 2006                             Tot -34kg
-        Jongens -17jaar          2003, 2002, 2001                   Klasse -60kg, -66kg
Weegtijd: 14:30-15:00                      Aanvang 15:30
-        Jongens -12jaar          2007, 2006                             Iedereen +34kg
-        Jongens -14jaar          2005, 2004                             Klasse -50kg, -55kg, -60kg, +60kg
-        Jongens -17jaar          2003, 2002, 2001                   Klasse -73kg, +73kg
-        Heren +17jaar            2000 en eerder geboren        Klasse +81kg

 

!!!Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse!!!


Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Deelnemers :

Fleur van Oudgaarden

V

-12

-40

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

Evie Rommen

V

-12

-44

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

Claudia van den Hout

V

-12

-40

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

                 

Nina Breel

V

-17

-57

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

Milou van Amelsvoort

V

-17

-52

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

                 

Eppe Cloosterman

M

-17

-55

Kg.

weegtijd :

11.00u - 11.30u

aanvang :

12.00u

Ethan van Wijk

M

-17

-55

Kg.

weegtijd :

11.00u - 11.30u

aanvang :

12.00u

Jim Hendrikx

M

-14

-42

Kg.

weegtijd :

11.00u - 11.30u

aanvang :

12.00u

                 

Gati Gorchkhanov

M

o17

-73

Kg.

weegtijd :

12.00u - 12.30u

aanvang :

12.45u

Vigo van den Oetelaar

M

-14

-46

Kg.

weegtijd :

12.00u - 12.30u

aanvang :

12.45u

Tim Boekweit

M

-10

-27

Kg.

weegtijd :

12.00u - 12.30u

aanvang :

12.45u

                 

Mike van Gijsel

M

-17

-60

Kg.

weegtijd :

13.30u - 14.00u

aanvang :

14.30u

Jimmy Schoormans

M

-12

-30

Kg.

weegtijd :

13.30u - 14.00u

aanvang :

14.30u

                 

Thomas van Gestel

M

o17

o81

Kg.

weegtijd :

14.00u - 15.00u

aanvang :

15.30u

Max Jansen

M

-14

-50

Kg.

weegtijd :

14.00u - 15.00u

aanvang :

15.30u

Veel succes tijdens dit toernooi!!Op deze site hier kun je terecht voor meer informatie.


Open Zeeuwse Vlissingen
zaterdag 7 oktober 2017

Locatie :    
Sporthal Baskenburg


Adres :        
President Rooseveltlaan 733
4383 BG Vlissingen 

Deelnemers :

Onderdeel Speler Weegtijd
Jongens -10 Boekweit, Tim za 7-10-2017 08:00 - 08:45
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou za 7-10-2017 08:00 - 08:45
Jongens -12 Schoormans, Jimmy za 7-10-2017 09:15 - 10:15
Heren -18 Cloosterman, Eppe za 7-10-2017 11:00 - 12:30
Heren -18 Gijsel, Mike za 7-10-2017 11:00 - 12:30
Jongens -15 Breel, Jim za 7-10-2017 13:00 - 14:30
Jongens -15 van den Oetelaar, Vigo za 7-10-2017 13:00 - 14:30
Jongens -15 Wijk, Ethan za 7-10-2017 13:00 - 14:30
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur za 7-10-2017 13:00 - 14:30
Meisjes -12 van den Hout, Claudia za 7-10-2017 13:00 - 14:30

 

 

Op deze site hier kun je zien wie je tegenstanders zijn en de weegtijden controleren. Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse. Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!
 

 

 

 


Team Coolen Open in Moergestel
Zondag 1 oktober 2017

 

Locatie:
Sporthal Stokeind
Stokeind 11a
5066 XA Moergestel

De tijden voor dit toernooi zijn als volgt:

 

Voornaam

Achternaam

Club

Tijd

1

Daniël

Spermon

Jan de Rooy

09.40 uur

2

Jim

van Diessen

Jan de Rooy

09.40 uur

3

Leo

Engelen

Jan de Rooy

10.20 uur

4

Pepijn

Gabriël

Jan de Rooy

10.20 uur

5

Rick

de Schepper

Jan de Rooy

10.20 uur

6

Ruben

Spaanjaars

Jan de Rooy

10.20 uur

7

Claudia

van den Hout

Jan de Rooy

10.50 uur

8

Evie

Rommen

Jan de Rooy

10.50 uur

9

Janiek

de Kluis

Jan de Rooy

10.50 uur

10

Max

van Diessen

Jan de Rooy

10.50 uur

11

Mike

van Helvert

Jan de Rooy

10.50 uur

12

Stan

van Iersel

Jan de Rooy

10.50 uur

13

Tijn

de Turck

Jan de Rooy

10.50 uur

14

Veronique

van Engelen

Jan de Rooy

10.50 uur

15

Bas

van Stiphout

Jan de Rooy

11.30 uur

16

Corrie

van de Pavert

Jan de Rooy

11.30 uur

17

Deen

Brants

Jan de Rooy

11.30 uur

18

Gijs

van Gool

Jan de Rooy

11.30 uur

19

Jim

Hendrikx

Jan de Rooy

11.30 uur

20

Jimmy

Schoormans

Jan de Rooy

11.30 uur

21

Max

Jansen

Jan de Rooy

11.30 uur

22

Nino

Heijkants

Jan de Rooy

11.30 uur

23

Siem

de Kroon

Jan de Rooy

11.30 uur

Mocht je onverwacht niet kunnen laat dit dan weten per mail aan Judo@janderooy.nl of per telefoon +31 6 180 53 211.

Extra informatie:  Genoemde tijden zijn tijden waarop de Judoka’s worden verwacht klaar voor de start te zijn. Wedstrijden zullen een aantal minuten na deze tijd starten. Bij aanwezigheid hoeven de Judoka’s zich niet te melden. Men wordt vanzelf opgeroepen naar de juiste mat te komen. uiteraard is het wel handig als alle judoka's zich melden bij de coach wanneer hun matnummer bekend is.

Wedstrijdsysteem: Poulesysteem

Prijzen: Alle deelnemers krijgen direct na afloop hun prijs in de horeca. Judoka’s worden na hun wedstrijden naar de horeca gebracht.

 

Alvast veel succes tijdens dit toernooi!


AMERHALTOERNOOI
24 SEPTEMBER 2017

Plaats :
Amerhal Lignestraat 58 Made

8:45 uur: Opening toernooi en voorstellen scheidsrechters
9:00 uur: Aanvang wedstrijden

Weegtijden :

Blok 1: Meisjes
-8/-10/-12/-15/-18 alle gewichtsklasse
Aanvang weging: 7:45 - 8:30 uur Aanvang wedstrijden: 9:00 uur

Blok 2: Jongens
-8 alle gewichtsklasse
-10 (-24kg,-27kg,-30kg)
-15 (-34kg, -38kg, -42kg)
Aanvang weging: 9:00 - 10:30 uur Aanvang wedstrijden: 11:00 uur

Blok 3:  Jongens 
-10 (-34kg, -38kg, +42kg)
-12 (-27kg, -30kg, -34kg, -38kg)
-15 (-46kg, -50kg, -55kg, -60kg, -66kg +66kg)
Aanvang weging: 11:15 - 12:30 uur Aanvang wedstrijden: 13:15 uur

Blok 4: Jongens
-12 (-42kg, -46kg, 50kg, +50kg)
-18 alle gewichtsklasse
Aanvang weging: 13:30 - 14:45 uur Aanvang wedstrijden: 15:15

Deelnemers :

Nina

 

Breel

vrouw

07.45u - 08.30u

Milou

van

Amelsvoort

vrouw

07.45u - 08.30u

Rochelle

 

Kleinmoedig

vrouw

07.45u - 08.30u

Fleur

van

Oudgaarden

vrouw

07.45u - 08.30u

Claudia

van den

Hout

vrouw

07.45u - 08.30u

Floor

 

Verhalle

vrouw

07.45u - 08.30u

Veronique

van

Engelen

vrouw

07.45u - 08.30u

         

Mike

van

Helvert

man

09:00u - 10:30u

Pelle

 

Verhoeven

man

09:00u - 10:30u

Tim

 

Boekweit

man

09:00u - 10:30u

         

Ethan

van

Wijk

man

11:15u - 12:30u

Vigo

van den

Oetelaar

man

11:15u - 12:30u

Corrie

van de

Pavert

man

11:15u - 12:30u

Tygo

 

Beunis

man

11:15u - 12:30u

Jimmy

 

Schoormans

man

11:15u - 12:30u

         

Vince

 

Klijsen

man

13:30u - 14:45u

Eppe

 

Cloosterman

man

13:30u - 14:45u

 

 

Op deze site hier kun je zien wie je tegenstanders zijn en de weegtijden controleren. Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse. Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

 

 

 

 


Van Buel Sports Sioss Toernooi 
Oss

Plaats :
Rusheuvelstraat 5
5346 JH Oss
 

Deelnemers :
 

Onderdeel

Speler

Geslacht

weegtijd

Dames -18

Breel, Nina

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -12

Claudia van den Hout

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -12

Oudgaarden, Fleur

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -12

Verhalle, Floor

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -15

Amelsvoort, Milou

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -15

Kleinmoedig, Rochelle

Vrouw

7.30 - 8.30

Heren -18

Cloosterman, Eppe

Man

9.15 - 10.15

Heren -18

Gijsel, Mike

Man

9.15 - 10.15

Heren -18

Klijsen, Vince

Man

9.15 - 10.15

Jongens -10

Helvert, Mike

Man

9.15 - 10.15

Jongens -10

Boekweit, Tim

Man

9.15 - 10.15

Jongens -12

Gool, Gijs

Man

11.15 - 12.15

Jongens -12

Schepper, Rick

Man

11.15 - 12.15

Jongens -12

Schoormans, Jimmy

Man

11.15 - 12.15

Jongens -15

Corrie vd Pavert

Man

12.45 - 13.45

Jongens -15

Jim Hendrikx

Man

12.45 - 13.45

Jongens -15

Wijk, Ethan

Man

12.45 - 13.45

jongens -15

Vigo van den Oetelaar

Man

12.45 - 13.45

Op deze site hier kun je zien wie je tegenstaders zijn. Controleer zelf de tijd en gewichtsklasse. Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl


Alvast veel succes tijdens dit toernooi!
 

Nieuws

  • Milon Beweegplan

    Maak nu kennis met het nieuwe Milon Beweegplan speciaal voor Mannen! Meer wet...

    Lees meer
  • Houvast toernooi 2018

    In het weekend van 12 en 13 mei 2018 pakte een aantal judoka’s van Spor...

    Lees meer
Meer nieuws
  • Frans van Gils

    "De gevarieerde toestellen van de Milon Cirkel zijn een leuke uitdaging en ik kan er mijn conditie lekker mee op peil houden"

    Frans van Gils
  • Trees van Rijswijk

    "Ik ben al jaren lid van het sportcentrum en het bevalt me goed. Er hangt een leuke sfeer en er worden vaak nieuwe sportonder.."

    Trees van Rijswijk

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.