• mike-verwurging

Weegtijden wedstrijdjudo


Beek en Donk
26 november 2017

 

Adres:
sporthal d'n Ekker
Muzenlaan 2a
5741 NS Beek en Donk

Heren -21 Gorchkanov, Gati 8:15 tot 9:00 uur
Jongens -10 Boekweit, Tim 8:15 tot 9:00 uur
Jongens -10 Helvert, Mike 8:15 tot 9:00 uur
Jongens -10 Rens van der Pas 8:15 tot 9:00 uur
Jongens -12 Immink, Thijmen 9:45 tot 10:30 uur
Jongens -12 Schepper, Rick 9:45 tot 10:30 uur
Jongens -12 Schoormans, Jimmy 9:45 tot 10:30 uur
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou 9:45 tot 10:30 uur
Jongens -10 Bas van der Pas 9:45 tot 10:30 uur
Jongens -15 Breel, Jim 11:45 tot 12:15 uur
Jongens -15 Oetelaar, Vigo 11:45 tot 12:15 uur
Jongens -15 Wijk, Ethan 11:45 tot 12:15 uur
Heren -18 Cloosterman, Eppe 13:00 tot 13:30 uur
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur 13:00 tot 13:30 uur
Heren -18 Gijs van der Pas 13:00 tot 13:30 uur

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!


5e Adidas-Internationaal Residentie Judo Toernooi 2017
zaterdag 11 en zondag 12 november

 

Adres :
Sportcampus Zuiderpark
Mr. P. Droogleever Fortuynweg 22
2533 SR Den Haag

 

Weegtijden zaterdag hier.
Weegtijden zondag hier.

Deelnemers : 

Zaterdag      
Onderdeel Speler Geslacht Weegtijden
Jongens -10 Boekweit, Tim Man 07:15 - 08:15
Jongens -10 Rens van der Pas Man 08:30 - 09:15
Jongens -10 Bas van der Pas Man 09:30 - 10:15
Jongens -15 Oetelaar, Vigo Man 10:15 - 11:00
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou Vrouw 11:30 - 12:15
Jongens -12 Schoormans, Jimmy Man 11:45 - 12:30
Jongens -15 Wijk, Ethan Man 12:30 - 13:15
Meisjes -12 vd Hout, Claudia Vrouw 14:15 - 15:00
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur Vrouw 14:15 - 15:00
Heren Senioren Gestel, Thomas Man 17:00 - 17:45
Heren -21 Gorchkanov, Gati Man 17:00 - 17:45
Dames -21 Dooren, Tess Vrouw 17:00 - 17:45
       
Zondag      
Onderdeel Speler Geslacht Weegtijden
Heren -18 Cloosterman, Eppe Man 07:15 - 08:15
Heren -18 Gijsel, Mike Man 07:15 - 08:15
Heren -18 Wijk, Ethan Man 07:15 - 08:15
Dames -18 Amelsvoort, Milou Vrouw 07:15 - 08:15
Heren -18 Gijs van der Pas Man 10:45 - 11:45
Dames -18 Breel, Nina Vrouw 10:45 - 11:45
Heren -18 Klijsen, Vince Man 13:00 - 13:45

 

!!! Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier !!!
Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl
Veel succes tijdens dit toernooi!!

 

 


Open Bredase Kampioenschappen
5 november 2017

Adres:
Sporthal "De Scharen"
Topaasstraat 13, Breda

Deelnemers:

Onderdeel Speler Weegblok Weegtijd wedstrijden
Meisjes -12 Engelen, Veronique 1 08:15 - 08:55 uur 09:15 - 10:30 uur
Meisjes -12 Kluis, Janiek 1 08:15 - 08:55 uur 09:15 - 10:30 uur
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur 1 08:15 - 08:55 uur 09:15 - 10:30 uur
Meisjes -12 van den hout, Claudia 1 08:15 - 08:55 uur 09:15 - 10:30 uur
         
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou 2 08:30 - 09:15 uur 09:35 - 11:00 uur
         
Jongens -10 Verhoeven, Pelle 3 09:30 - 10:30 uur 10:50 - 12:30 uur
         
Heren -21 Gorchkanov, Gati 4 10:15 - 11:00 uur 11:20 - 12:00 uur
         
Heren -18 Cloosterman, Eppe 5 11:40 - 12:40 uur 13:00 - 16:40 uur
Jongens -12 Paulusse, Tom 5 11:40 - 12:40 uur 13:00 - 16:40 uur
Jongens -12 Schepper, Rick 5 11:40 - 12:40 uur 13:00 - 16:40 uur
Jongens -12 Schoormans, Jimmy 5 11:40 - 12:40 uur 13:00 - 16:40 uur
         
Jongens -15 Breel, Jim 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur
Jongens -15 Oetelaar, Vigo 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur
Jongens -15 Wijk, Ethan 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur
Jongens -15 Hendrikx, Jim 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur
Jongens -15 jansen, Max 6 11:10 - 12:10 uur 12:30 - 16:40 uur

!!!Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse hier!!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!Op deze site hier kun je terecht voor meer informatie.

Blok 1

 

Blok 2

 

Weegtijd:

08:15 - 08:55 uur

Weegtijd:

08:30 - 09:15 uur

Wedstrijden:

09:15 - 10:30 uur

Wedstrijden:

09:35 - 11:00 uur

Blok 3

 

Blok 4

 

Weegtijd:

09:30 - 10:30 uur

Weegtijd:

10:15 - 11:00 uur

Wedstrijden:

10:50 - 12:30 uur

Wedstrijden:

11:20 - 12:00 uur

Blok 5

 

Blok 6

 

Weegtijd:

11:40 - 12:40 uur

Weegtijd:

11:10 - 12:10 uur

Wedstrijden:

13:00 - 16:40 uur

Wedstrijden:

12:30 - 16:40 uur

 

Categorie

Blok

Categorie

Blok

Meisjes Geboren in 2011 en 2010

1

J1

Jongens Geboren in 2011 en 2010

4

Meisjes Geboren in 2009 en 2008

1

J2

Jongens Geboren in 2009 en 2008

3

Meisjes Geboren in 2007 en 2006

1

J3

Jongens Geboren in 2007 en 2006

5

Meisjes Geboren in 2005, 2004 en 2003

2

J4

Jongens Geboren in 2005, 2004 en 2003

6

Meisjes Geboren in 2002 en 2001 en 2000

2

J5

Jongens Geboren in 2002 en 2001 en 2000

5

Meisjes Geboren in 1999, 1998 en 1997

2

J6

Jongens Geboren in 1999, 1998 en 1997

4

 

 

 


 

Klompen toernooi
28 & 29 oktober 2017

Adres:
Sporthal De Streepen
Laan van Henkenshage 5
5492 BN  Sint-Oedenrode

 

Zaterdag 28 oktober 2017
Jongens J4 (2006-2007)                   Weging:08.00 -09.00uur        Aanvang:± 09.30uur
Jongens J3 (2008-2009)                   Weging:09.40 -10.10 uur       Aanvang:± 10.40uur
Jongens J2 (2010-2011)                   Weging:11.00-11.30uur         Aanvang:± 12.00uur
Meisjes M2 + M3+ M4 (2006 –2011)

Zondag 29 oktober 2017
J5 (2003-2004-2005)                         Weging:08.00 -09.00 uur       Aanvang:± 09.30 uur
Jongens J6 (2000-2001-2002)          Weging:11.00 -11.30 uur       Aanvang:± 12.00 uur
Jongens J7 (1995-1999)                  
Meisjes M5 (2003-2004-2005)          Weging:12.50-13.20uur         Aanvang:± 13.50uur
Meisjes M6(2000-2001-2002)

 

Deelnemers:

Zaterdag

Jongens -12 Schoormans, Jimmy Man Weging:08.00 -09.00uur  Aanvang:± 09.30uur
Jongens -12 Schepper, Rick Man Weging:08.00 -09.00uur  Aanvang:± 09.30uur
         
Jongens -10 Diessen, Max Man Weging:09.40 -10.10 uur Aanvang:± 10.40uur
Jongens -10 Helvert, Mike Man Weging:09.40 -10.10 uur Aanvang:± 10.40uur
         
Jongens -8 Diessen, Jim Man Weging:11.00-11.30uur Aanvang:± 12.00uur
Meisjes -12         van den Hout, Claudia   Vrouw   Weging:11.00-11.30uur Aanvang:± 12.00uur
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur Vrouw Weging:11.00-11.30uur Aanvang:± 12.00uur


Zondag

Jongens -15 Wijk, Ethan Man Weging:08.00 -09.00 uur Aanvang:± 09.30 uur
Jongens -15 Oetelaar, Vigo Man Weging:08.00 -09.00 uur Aanvang:± 09.30 uur
Heren -15           Hendrikx, Jim                   Man        Weging:08.00 -09.00 uur Aanvang:± 09.30 uur
Heren -15           Jansen, Max                     Man        Weging:08.00 -09.00 uur Aanvang:± 09.30 uur
         
Heren -18 Gijsel, Mike Man Weging:11.00 -11.30 uur   Aanvang:± 12.00 uur
Heren -18 Cloosterman, Eppe Man Weging:11.00 -11.30 uur   Aanvang:± 12.00 uur
Heren -23 Gorchkanov, Gati Man Weging:11.00 -11.30 uur   Aanvang:± 12.00 uur
         
Dames -18 Breel, Nina Vrouw Weging:12.50-13.20uur Aanvang:± 13.50uur
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou Vrouw Weging:12.50-13.20uur Aanvang:± 13.50uur

!!!Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse!!!

Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!Op deze site hier kun je terecht voor meer informatie.



Zuid Nederlands Kampioenschappen kids 
Zondag 22 oktober 2017

Locatie :
sporthal Achter de Tuintjes     

Adres :               
Kapittelstraat 9, 5126BE Gilze

Deelnemers :

Onderdeel

Speler

weegtijd

Jongens -8

Diessen, Jim

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Boekweit, Tim

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Diessen, Max

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Helvert, Mike

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Spaanjaars, Ruben

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Jongens -10

Verhoeven, Pelle

zo 22-10-2017 08:30 - 09:30

Meisjes -12

Alphen, Maartje

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

Kluis, Janiek

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

Oudgaarden, Fleur

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

van den Hout, Claudia

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

Verhalle, Floor

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Meisjes -12

Zandbergen, Zoe

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Demirel, Ahmet

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Iersel, Stan

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Immink, Thijmen

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Paulusse, Tom

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Schepper, Rick

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Jongens -12

Schoormans, Jimmy

zo 22-10-2017 11:30 - 12:30

Extra informatie :
Maak tijdens het toernooi regelmatig gebruik van de smartphone.

Open dit toernooi via mijnjbn en selecteer de tab Schema’s, om het volgende te kunnen zien:

•           Kort na de weging wordt hier de definitieve samenstelling van de wedstrijd schema’s, samen met het matnummer, gepubliceerd. 

•           Als je daarna een schema selecteert, dan zie je hierop tijdens de wedstrijden de wedstrijd uitslagen, de tussenstand in de poules en de komende partijen.

 

Op deze site hier kun je zien wie je tegenstanders zijn en de weegtijden controleren. Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse. Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!


Open Nijmeegse 
Zaterdag 14 oktober 2017

Locatie :
Sporthal “DE Triangel”, Griftdijk Noord 9 te Nijmegen.

 

 

Weegtijden Open Nijmeegse Kampioenschap.
Overschrijven kan alleen nog op de dag van het toernooi.
 

Weegtijd:       08:00-08:30                Aanvang: 09:00
-        Meisjes -12jaar:         2007, 2006                             Alle klasse
-        Meisjes -14jaar:         2005, 2004                             Klasse -32kg, -36kg, -40kg, -44kg
-        Meisjes -17jaar:         2003, 2002, 2001                   Klasse -44kg, -48kg, -52kg, -57kg
-        Dames +17jaar:          2000 en eerder geboren        Klasse -48kg, +57kg
Weegtijd:       09:00-09:30                Aanvang: 10:00
-        Meisjes -10jaar          2008, 2009                             Alle klasse
-        Meisjes -14jaar          2005, 2004                             Klasse -48kg, -52kg, -57kg, +57kg
-        Meisjes -17jaar          2003, 2002, 2001                   Klasse -63kg, -70kg, +70kg
 
PAUZE

Weegtijd:       11:00-11:30                Aanvang: 12:00
-        Meisjes -8 jaar           2011, 2010                             Alle klasse
-        Jongens -8 jaar           2011, 2010                             Alle klasse
-        Jongens -14 jaar         2005, 2004                             Klasse -34kg, -38kg, -42kg
-        Jongens -17 jaar         2003, 2002, 2001                   Klasse -42kg, -46kg, -50kg, -55kg
-        Heren +17 jaar           2000 en eerder geboren        Klasse -66kg
Weegtijd:       12:00-12:30                Aanvang: 12:45
-        Jongens -10 jaar         2008, 2009                             Alle klasse
-        Jongens -14 jaar         2005, 2004                             Klasse -46kg
-        Jongens +17 jaar        2000 en eerder geboren        Klasse -73kg, -81kg

PAUZE

Weegtijd: 13:30-14:00                      Aanvang 14:30
-        Jongens -12jaar          2007, 2006                             Tot -34kg
-        Jongens -17jaar          2003, 2002, 2001                   Klasse -60kg, -66kg
Weegtijd: 14:30-15:00                      Aanvang 15:30
-        Jongens -12jaar          2007, 2006                             Iedereen +34kg
-        Jongens -14jaar          2005, 2004                             Klasse -50kg, -55kg, -60kg, +60kg
-        Jongens -17jaar          2003, 2002, 2001                   Klasse -73kg, +73kg
-        Heren +17jaar            2000 en eerder geboren        Klasse +81kg

 

!!!Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse!!!


Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Deelnemers :

Fleur van Oudgaarden

V

-12

-40

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

Evie Rommen

V

-12

-44

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

Claudia van den Hout

V

-12

-40

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

                 

Nina Breel

V

-17

-57

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

Milou van Amelsvoort

V

-17

-52

Kg.

weegtijd :

08.00u - 08.30u

aanvang :

09.00u

                 

Eppe Cloosterman

M

-17

-55

Kg.

weegtijd :

11.00u - 11.30u

aanvang :

12.00u

Ethan van Wijk

M

-17

-55

Kg.

weegtijd :

11.00u - 11.30u

aanvang :

12.00u

Jim Hendrikx

M

-14

-42

Kg.

weegtijd :

11.00u - 11.30u

aanvang :

12.00u

                 

Gati Gorchkhanov

M

o17

-73

Kg.

weegtijd :

12.00u - 12.30u

aanvang :

12.45u

Vigo van den Oetelaar

M

-14

-46

Kg.

weegtijd :

12.00u - 12.30u

aanvang :

12.45u

Tim Boekweit

M

-10

-27

Kg.

weegtijd :

12.00u - 12.30u

aanvang :

12.45u

                 

Mike van Gijsel

M

-17

-60

Kg.

weegtijd :

13.30u - 14.00u

aanvang :

14.30u

Jimmy Schoormans

M

-12

-30

Kg.

weegtijd :

13.30u - 14.00u

aanvang :

14.30u

                 

Thomas van Gestel

M

o17

o81

Kg.

weegtijd :

14.00u - 15.00u

aanvang :

15.30u

Max Jansen

M

-14

-50

Kg.

weegtijd :

14.00u - 15.00u

aanvang :

15.30u

Veel succes tijdens dit toernooi!!Op deze site hier kun je terecht voor meer informatie.


Open Zeeuwse Vlissingen
zaterdag 7 oktober 2017

Locatie :    
Sporthal Baskenburg


Adres :        
President Rooseveltlaan 733
4383 BG Vlissingen 

Deelnemers :

Onderdeel Speler Weegtijd
Jongens -10 Boekweit, Tim za 7-10-2017 08:00 - 08:45
Meisjes -15 Amelsvoort, Milou za 7-10-2017 08:00 - 08:45
Jongens -12 Schoormans, Jimmy za 7-10-2017 09:15 - 10:15
Heren -18 Cloosterman, Eppe za 7-10-2017 11:00 - 12:30
Heren -18 Gijsel, Mike za 7-10-2017 11:00 - 12:30
Jongens -15 Breel, Jim za 7-10-2017 13:00 - 14:30
Jongens -15 van den Oetelaar, Vigo za 7-10-2017 13:00 - 14:30
Jongens -15 Wijk, Ethan za 7-10-2017 13:00 - 14:30
Meisjes -12 Oudgaarden, Fleur za 7-10-2017 13:00 - 14:30
Meisjes -12 van den Hout, Claudia za 7-10-2017 13:00 - 14:30

 

 

Op deze site hier kun je zien wie je tegenstanders zijn en de weegtijden controleren. Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse. Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

Veel succes tijdens dit toernooi!!
 

 

 

 


Team Coolen Open in Moergestel
Zondag 1 oktober 2017

 

Locatie:
Sporthal Stokeind
Stokeind 11a
5066 XA Moergestel

De tijden voor dit toernooi zijn als volgt:

 

Voornaam

Achternaam

Club

Tijd

1

Daniël

Spermon

Jan de Rooy

09.40 uur

2

Jim

van Diessen

Jan de Rooy

09.40 uur

3

Leo

Engelen

Jan de Rooy

10.20 uur

4

Pepijn

Gabriël

Jan de Rooy

10.20 uur

5

Rick

de Schepper

Jan de Rooy

10.20 uur

6

Ruben

Spaanjaars

Jan de Rooy

10.20 uur

7

Claudia

van den Hout

Jan de Rooy

10.50 uur

8

Evie

Rommen

Jan de Rooy

10.50 uur

9

Janiek

de Kluis

Jan de Rooy

10.50 uur

10

Max

van Diessen

Jan de Rooy

10.50 uur

11

Mike

van Helvert

Jan de Rooy

10.50 uur

12

Stan

van Iersel

Jan de Rooy

10.50 uur

13

Tijn

de Turck

Jan de Rooy

10.50 uur

14

Veronique

van Engelen

Jan de Rooy

10.50 uur

15

Bas

van Stiphout

Jan de Rooy

11.30 uur

16

Corrie

van de Pavert

Jan de Rooy

11.30 uur

17

Deen

Brants

Jan de Rooy

11.30 uur

18

Gijs

van Gool

Jan de Rooy

11.30 uur

19

Jim

Hendrikx

Jan de Rooy

11.30 uur

20

Jimmy

Schoormans

Jan de Rooy

11.30 uur

21

Max

Jansen

Jan de Rooy

11.30 uur

22

Nino

Heijkants

Jan de Rooy

11.30 uur

23

Siem

de Kroon

Jan de Rooy

11.30 uur

Mocht je onverwacht niet kunnen laat dit dan weten per mail aan Judo@janderooy.nl of per telefoon +31 6 180 53 211.

Extra informatie:  Genoemde tijden zijn tijden waarop de Judoka’s worden verwacht klaar voor de start te zijn. Wedstrijden zullen een aantal minuten na deze tijd starten. Bij aanwezigheid hoeven de Judoka’s zich niet te melden. Men wordt vanzelf opgeroepen naar de juiste mat te komen. uiteraard is het wel handig als alle judoka's zich melden bij de coach wanneer hun matnummer bekend is.

Wedstrijdsysteem: Poulesysteem

Prijzen: Alle deelnemers krijgen direct na afloop hun prijs in de horeca. Judoka’s worden na hun wedstrijden naar de horeca gebracht.

 

Alvast veel succes tijdens dit toernooi!


AMERHALTOERNOOI
24 SEPTEMBER 2017

Plaats :
Amerhal Lignestraat 58 Made

8:45 uur: Opening toernooi en voorstellen scheidsrechters
9:00 uur: Aanvang wedstrijden

Weegtijden :

Blok 1: Meisjes
-8/-10/-12/-15/-18 alle gewichtsklasse
Aanvang weging: 7:45 - 8:30 uur Aanvang wedstrijden: 9:00 uur

Blok 2: Jongens
-8 alle gewichtsklasse
-10 (-24kg,-27kg,-30kg)
-15 (-34kg, -38kg, -42kg)
Aanvang weging: 9:00 - 10:30 uur Aanvang wedstrijden: 11:00 uur

Blok 3:  Jongens 
-10 (-34kg, -38kg, +42kg)
-12 (-27kg, -30kg, -34kg, -38kg)
-15 (-46kg, -50kg, -55kg, -60kg, -66kg +66kg)
Aanvang weging: 11:15 - 12:30 uur Aanvang wedstrijden: 13:15 uur

Blok 4: Jongens
-12 (-42kg, -46kg, 50kg, +50kg)
-18 alle gewichtsklasse
Aanvang weging: 13:30 - 14:45 uur Aanvang wedstrijden: 15:15

Deelnemers :

Nina

 

Breel

vrouw

07.45u - 08.30u

Milou

van

Amelsvoort

vrouw

07.45u - 08.30u

Rochelle

 

Kleinmoedig

vrouw

07.45u - 08.30u

Fleur

van

Oudgaarden

vrouw

07.45u - 08.30u

Claudia

van den

Hout

vrouw

07.45u - 08.30u

Floor

 

Verhalle

vrouw

07.45u - 08.30u

Veronique

van

Engelen

vrouw

07.45u - 08.30u

         

Mike

van

Helvert

man

09:00u - 10:30u

Pelle

 

Verhoeven

man

09:00u - 10:30u

Tim

 

Boekweit

man

09:00u - 10:30u

         

Ethan

van

Wijk

man

11:15u - 12:30u

Vigo

van den

Oetelaar

man

11:15u - 12:30u

Corrie

van de

Pavert

man

11:15u - 12:30u

Tygo

 

Beunis

man

11:15u - 12:30u

Jimmy

 

Schoormans

man

11:15u - 12:30u

         

Vince

 

Klijsen

man

13:30u - 14:45u

Eppe

 

Cloosterman

man

13:30u - 14:45u

 

 

Op deze site hier kun je zien wie je tegenstanders zijn en de weegtijden controleren. Controleer zelf altijd de tijd en gewichtsklasse. Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl

 

 

 

 


Van Buel Sports Sioss Toernooi 
Oss

Plaats :
Rusheuvelstraat 5
5346 JH Oss
 

Deelnemers :
 

Onderdeel

Speler

Geslacht

weegtijd

Dames -18

Breel, Nina

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -12

Claudia van den Hout

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -12

Oudgaarden, Fleur

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -12

Verhalle, Floor

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -15

Amelsvoort, Milou

Vrouw

7.30 - 8.30

Meisjes -15

Kleinmoedig, Rochelle

Vrouw

7.30 - 8.30

Heren -18

Cloosterman, Eppe

Man

9.15 - 10.15

Heren -18

Gijsel, Mike

Man

9.15 - 10.15

Heren -18

Klijsen, Vince

Man

9.15 - 10.15

Jongens -10

Helvert, Mike

Man

9.15 - 10.15

Jongens -10

Boekweit, Tim

Man

9.15 - 10.15

Jongens -12

Gool, Gijs

Man

11.15 - 12.15

Jongens -12

Schepper, Rick

Man

11.15 - 12.15

Jongens -12

Schoormans, Jimmy

Man

11.15 - 12.15

Jongens -15

Corrie vd Pavert

Man

12.45 - 13.45

Jongens -15

Jim Hendrikx

Man

12.45 - 13.45

Jongens -15

Wijk, Ethan

Man

12.45 - 13.45

jongens -15

Vigo van den Oetelaar

Man

12.45 - 13.45

Op deze site hier kun je zien wie je tegenstaders zijn. Controleer zelf de tijd en gewichtsklasse. Mocht er iets niet kloppen laat dat dan weten via judo@janderooy.nl


Alvast veel succes tijdens dit toernooi!
 

Nieuws

  • Judoka’s De ROOY beleven mooi judo weekend in den Haag.

        Adidas IRJT Den Haag   Zaterdag 11 en zondag 12 nov...

    Lees meer
  • Druk weekend Judoka’s Jan de Rooy 2017

    TEAMS. Afgelopen zaterdag 4 november vonden verschillende team wedstrijden p...

    Lees meer
Meer nieuws
  • Frans van Gils

    "De gevarieerde toestellen van de Milon Cirkel zijn een leuke uitdaging en ik kan er mijn conditie lekker mee op peil houden"

    Frans van Gils
  • Trees van Rijswijk

    "Ik ben al jaren lid van het sportcentrum en het bevalt me goed. Er hangt een leuke sfeer en er worden vaak nieuwe sportonder.."

    Trees van Rijswijk